1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 12 Haziran en büyük şans
12 Haziran en büyük şans

12 Haziran en büyük şans

AK Parti Trabzon Milletvekili ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon’un Türkiye’nin kalkınmasında amiral gemi olduğunu söyledi.

A+A-

Çukurçayır Beldesi’ni ziyaret eden Bayraktar, AK Parti Belde Teşkilatı yöneticileri ile bir araya geldi. Bayraktar, burada yaptığı konuşmada Türkiye’nin 12 Haziran 2011 tarihinde önemli bir seçim yapacağını belirterek, “Bu seçim Türkiye’nin sıçrama seçimi olacak. Çok önemli bir seçimdir. Çünkü 8.5 yıldır Türkiye’de büyük bir istikrar yakalandı. Demokratik ve anayasal düzenlemeler yapıldı. Uzun yıllar halı altına süpürülen problemler bir bir çözüldü. Türkiye kalkınma ve gelişme için ciddi bir ortam yakaladı. Buna sahip çıkmamız lazım. Olmadık vaatlerde bulunanlar, başkasına çamur atanlar var. Hatta başkalarının yaptıklarına sahip çıkarak milletin kafasını bulandırmaya çalışanlar var” diye konuştu.


Türkiye’nin kendi kendine yeten bir ülke olduğunu ifade eden Bayraktar, “Kendisine talimat verilen bir ülke değil, örnek ve gıpta edilen bir ülke olduk. Trabzon’dan da güçlü bir destekle güçlü bir oluşumla bütünlük vermemiz lazım. Trabzon’da hak ettiği payı alacaktır. Trabzon Türkiye’nin kalkınmasında amiral gemidir ve Trabzon büyükşehir olacak. Bütçeden de çok ciddi manada pay alacaktır” dedi.

Toplantı sonrası beldedeki bir halı sahayı ziyaret eden Bayraktar, sahaya girerek kaleye şut çekti. Bayraktar, daha sonra partililer ile toplu fotoğraf çektirdi. Penaltı atan Bayraktar “Türkiye içinde 12 Haziran bir penaltı atışıdır. Bunu da Trabzonlular olarak iyi değerlendirmeli, topu gole çevirmeliyiz”dedi..

Bayraktar ayakkabıcılarla

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar, İpekyolu İş Merkezi’ndeki Ayakkabıcılar Sitesi esnafını ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını yoğun bir programla sürdüren Erdoğan Bayraktar, esnaf ziyaretlerine de aynı yoğunlukla devam ediyor. Bayraktar, Büyük Sanayi Sitesi ziyaretinden sonra bugünde Deliklitaş’ta bulunan İpekyolu İş Merkezi Ayakkabıcılar Sitesi esnafıyla buluştu.

Ayakkabıcılar Sitesi’ndeki işyerlerini tek tek gezen Bayraktar, büyük bir ilgi ile karşılandı. Bayraktar, esnaflarla yakından ilgilenerek uzun süre sohbet etti.