1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 1461 TERİM’E BİLET KESTİRDİ!
1461 TERİM’E BİLET KESTİRDİ!

1461 TERİM’E BİLET KESTİRDİ!

1461 hüsranının takıma yansımasının devre arasında olacağını açıklayan Fatih Terim’in göndereceği isimler belli oldu. Cris, Çağlar, Ceyhun ve Sercan ile yollar ayrılıp yeni isimlerle kadro güçlendirilecek...

A+A-

1461 hüsranının takıma yansımasının devre arasında olacağını açıklayan Fatih Terim’in göndereceği isimler belli oldu. Cris, Çağlar, Ceyhun ve Sercan ile yollar ayrılıp yeni isimlerle kadro güçlendirilecek.

G.SARAY’IN PTT 1. Lig ekibi 1461 Trabzon’a yenilerek kupadan elenmesi bazı futbolcuların da sonunu hazırladı. Teknik direktör Fatih Terim önceki güne kadar takımının 3 kulvarda yola devam etmesi nedeniyle kupada asları 18’e dahi almamış, fazla şans bulamayan oyuncularına görev vermişti. Rakibi küçümsememelerine karşın ‘nasıl olsa kazanırız, nasıl olsa yeneriz’ düşüncesinin konsantrasyondan uzak tuttuğunu belirten Terim yaşadığı hayâl kırıklığını ve kızgınlığını şu sözlerle ifade etmişti:

“KUPADAN elenmemiz F.Bahçe ile oynayacağımız derbiye yansımayacak ancak devre arasında futbolcularla ilgili alacağımız kararlara yansıyacak. Bazı arkadaşların performansı benim için sürpriz oldu. O ciddiyeti korumazsanız, her türlü yerde başınıza birtakım hadiseler gelir. Bu da odur. Şampiyonlar Ligi, lig falan ama güzel olan havayı kimsenin bozma hakkı yoktur.”