1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. 18 - 25 Eylül Haftalık Burç yorumunuz
18 - 25 Eylül Haftalık Burç yorumunuz

18 - 25 Eylül Haftalık Burç yorumunuz

18 - 25 Eylül Haftalık Burç yorumunuz

A+A-

Astroloji meraklıları için tüm burçların haftalık yorumları…

 

Koç Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi günü ve salı günleri para ve gelir kaynaklarınızla ilgili konularda yoğun etkiler iş başında. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri ise iletişim trafiğiniz artacağı gibi sürpriz haberlere de hazırlıklı olun. Kısa seyahatler mümkün. Hafta sonunda ise aile ve ev temalarınız gündemde olacak. Hafta sonunda kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

 

BOĞA Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günleri ilişkileriniz ve sizi ilgilendiren konularda biraz gergin hissedebilir ve duygularınızı abartma eğiliminde olabilirsiniz. Konsantre olmak zorlaşabilir. Çarşamba ve perşembe günü maddi risk taşıyan işlere girmeyin. Cuma ve cumartesi günleri, iletişim ve ulaşım açısından hızlı ve sürpriz haberler duyacağınız iki gün. Ani seyahatler olabilir. Pazar günü evinizde aileniz ile birlikte güzel ve keyifli saatler sizi bekliyor.

 

İKİZLER Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve Salı günleri duygusal ihtiyaçlarınız ve güvende olma isteğiniz yükselecektir. Yalnız çalışmak veya sakin bir ortam ihtiyaç duyabilirsiniz. Kırılganlık ve hassasiyet artacaktır. Çarşamba ve perşembe günleri ise ilişki içinde olduğunuz insanlara daha çok odaklanacaksınız. Kendinizi net ifade edebileceksiniz. Yeni işlere başlamak için güzel bir zaman. Sürpriz bir teklif gelebilir. Hafta sonunda ise çabalarınızın maddi anlamda karşılık bulması gerektiğini düşünebilir ve bu bağlamda kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

 

YENGEÇ Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve Salı günleri sosyal ortamlar, arkadaşlarla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Arkadaş grubunuzdan biri ile paylaşımlarınız artabilir. Farklı gruptan kişilerle tanışabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri ise yalnız kalmak ve dinlenmek ihtiyacınız artabilir. Cuma ve cumartesi günleri,ilişkileriniz odaklı güzel ve sürpriz haberler alabilirsiniz. Pazar günü harcamalarda artış var, dikkat!

 

ASLAN Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günleri kariyer planlarınıza odaklanacak ve kendinizi dış dünyaya tanıtma ve kariyer hedefleriniz konusunda girişkenliğiniz artacak. Çarşamba günü kariyerden elde edilen gelir, geleceğe yönelik yapılan planlarınızda kendinizi daha ciddi ve karamsar hissedecek olsanız bile perşembe günü arkadaşlarınız aracılığı ile güzel, sürpriz haberler alacaksınız. Gelen haberlerle kendinizi daha iyimser ve neşeli hissedeceksiniz. Cuma ve cumartesi günleri bilinçaltı ve maneviyat alanınızda sizi huzursuz ve tedirgin eden konular su yüzüne çıkacak. Gözden geçirip son kararı vermek isteyeceksiniz. Pazar günü kendinize vakit ayırıp günün tadını çıkaracaksınız.

 

BAŞAK Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günleri yüksek eğitim, yurt dışı ilişkileri, medya ve yayıncılık adına aktif olacaksınız. Bu konularda başlattığınız her girişimin neticesi kalıcı olacak. Çarşamba perşembe günleri kariyerinizle alakalı konular ön planda. İş yapacağınız kişilerle fikirsel bazda oluşacak sorunları güçlü ikna yeteneğiniz sayesinde aşabilirsiniz. Özellikle perşembe günü işinizle ilgili bir türlü tamamlayamadığınız ve sonuç almakta zorlandığınız konular çözüme kavuşacak. Harekete geçin. Cuma ve cumartesi günleri arkadaşlarınızın daveti size cazip gelebilir. Yine arkadaşlardan gelecek sürpriz haberleriniz var. Pazar günü dinlenmeye çalışın.

 

TERAZİ Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günleri ortaklı işler ve paylaşımlarınız gündeminizde olacak. Bu konularda sabırsız ve girişken davranabilirsiniz. Ortak paylaşımlar adına beklentileriniz artabilir. Bu iki gün sezgileriniz çok güçlü. Çarşamba ve perşembe günleri ise görev ve sorumluluklarınızla ilgili kaygılar oluşabilir. İşinizle ilgili dalgınlık ve zihnen karışıklıklar yaşanabilir. Özellikle perşembe günü uzaklardan gelecek sürpriz haberlerle güzel fırsatlar yakalayabilir ve keyiflenebilirsiniz. Hafta sonunda iletişim ve ulaşımda sorunlar çıkabilir ve aynı zamanda verdiğiniz kararları gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

 

AKREP Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve Salı ilişkileriniz temelli konularla ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri ise stres yüzünden bazı fiziksel gerginlikler hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise maddi paylaşımlarınız ve ortak / eş geliri ile ilgili bazı durumlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uzak yolculuklar ve yabancı kişilerle bazı kültürel paylaşımlarınız oluşabilir.

 

YAY Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günleri sağlık ve mesleki rutinlerinizle alakalı konularda beklentileriniz artacağından sabırsız ve girişken davranabilirsiniz. Kas ağrılarınız oluşabilir. Salı günü özellikle bayan çalışma arkadaşlarınızdan beklentileriniz yükselebilir. Fakat ısrarcı olmayın. Çarşamba günü ilişkiler konusunda daha ciddi olabilir, duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkiler ve sözleşmeler, şans getirecek yeni tanışmalar adına sürpriz fırsatlar gündeminizde olurken hafta sonunda ortak gelirler ve ortak işlerle alakalı konuları gözden geçireceksiniz. İletişim ve ulaşım konularında sorun çıkacağından daha çok bireysel çalışmayı tercih etmenizde fayda var.

 

OĞLAK Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günleri aşk, çocuklar ve şans konuları gündeminizde olacak. Bu konularda kendinizi sabırsız ve girişken hissedebilirsiniz. Çarşamba günü mesleğinizle ilgili konularda daha ciddi ve karamsar hissedebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili sorumluluklar kaygıya sebep olabilir. Perşembe ve cuma günleri işiniz ve sağlığınızla ilgili rutinlerinizi değiştirmek adına aktif ve şanslı enerjiler sizinle. Hafta sonunda ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. Mevcut sorunlar sizi huzursuz ve tedirgin edebilir.

 

KOVA Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günleri işiniz ve aileniz arasında iletişim kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Kendinizi işinizde net ifade edemeyebilirsiniz. Çarşamba günü aşk konusunda daha ciddi ve karamsar bir halinde hissedecek olsanız bile perşembe ve cuma günleri, sürpriz aşklara yelken açacakla. Hafta sonunda özellikle kas ve iskelet sistemi ile ilgili sıkıntıları olanlar sağlık kontrollerinizi aksatmamalıdır.

 

BALIK Burcu haftalık burç yorumu

 

Pazartesi ve salı günü iletişim, kısa seyahat planları, imza ve sözleşmeler,reklam ve tanıtımla alakalı işlerinizde yoğunlaşacaksınız. Sürpriz haberler alabilir ve planlarınız aniden pozitif şekilde değişebilir. Özellikle salı günü kariyerle ilgili konularda çalışma temponuz yükselirken ikili ilişkiler yoluyla engellenebilirsiniz. Çarşamba ve perşembe ve cuma günleri aile ve evle ilgili konular size pozitif enerji sağlarken hafta sonunda kendinize ve hobilerinize vakit ayırmak isteyeceksiniz.