1. HABERLER

  2. KÜLTÜR-SANAT

  3. 18 Kasım 2016’da Vizyona Giren Filmler
18 Kasım 2016’da Vizyona Giren Filmler

18 Kasım 2016’da Vizyona Giren Filmler

18 Kasım 2016’da Vizyona Giren Filmler

A+A-

Heyecanla beklenen filmlerin gösterime girdiği ve vizyonun dopdolu olduğu bir haftaya girdik. Duygusal romantik filmlerden eğlenceli animasyonlara kadar çeşitli türlerde yerli ve yabancı filmler sinemada izleyicileri bekliyor. Bu hafta vizyona giren filmlere geçmeden önce size bir haberimiz var! Vizyondaki filmleri Neokur’dan takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Filmler hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra, üyelerin film incelemelerine, filmlerin fragmanlarına, repliklerine ve gösterimde olduğu salonlara neokur.com’dan ulaşabilirsiniz.

İşte 18 Kasım 2016’da vizyona giren filmler:

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?/FantasticBeastsandWheretoFindThem

Fantastik canavarlara meraklı olan NewtScamander adında bir yazar, dünyanın farklı yerlerini gezerek ilginç yaratıklar toplar. Amacı onların varlığını herkese kanıtlamak ve bir kitap yazmaktır. Bir gün New York'ta bulunduğu bir sırada, içinde canavarlar olan çantası başka birinin çantası ile karışır ve canavarlar serbest kalır. NewtScamander, onları tekrar yakalamak için tehlikeli bir savaşın içine girer.

İkinci Şans

Yasemin, matematik öğretmenliği yapan ve geçmişte yaşadığı problemli evliliğinin izlerini hayatından silmeye çalışan bir kız çocuğu annesi bir kadındır. Cemal ise ünlü bir restoranın sahibi olan tek çocuk babası bir adamdır. Bir gün, adımlarını daha dikkatli atan hassas bir kadın olan Yasemin ile gününü gün eden gamsız bir adam olan Cemal'in yolları kesişir. Başlarda hiç anlaşamasalar da zamanla aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.

Adam mısın!

18 Kasım 2016’nın vizyon filmlerinden biri olan Adam mısın, Beyaz Futbol adlı sevilen televizyon programının yorumcuları olan Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz ve Ertem Şener’in yaşadığı olayları ele alır. Futbol yorumcuları, kafa dinlemek için, bir sponsor tarafından ayarlanan bir tatile çıkarlar. Ancak gittikleri otelde başlarına gelmedik şey kalmaz. Kaçırılmadan elmas hırsızlığına kadar pek çok olaya karışırlar.

Mezuniyet / Graduation

Romeo Aldea, kızı Eliza ile birlikte yaşayan disiplinli bir babadır. Yıllarca kızını yurt dışında okutma planları yapmış ve onu da bu ideallerle yetiştirmiştir. Başarılı bir öğrenci olan Eliza'nın tek yapması gereken formalite icabı bile olsa lise bitirme sınavlarına girmektir. Ancak Eliza, sınavdan bir gün önce büyük bir saldırıya uğrar. Bunun üzerine idealist babası Romeo, zor bir tercih yapmak zorunda kalır. Bu durumu çözebilmek için önünde bazı seçenekler vardır, ancak hiçbiri kendi prensipleriyle örtüşmemektedir.

Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı / Ouija: Origin of Evil

Alice Zander, iki kızıyla beraber yaşayan ve para kazanabilmek için sahte ruh çağırma seansları düzenleyen bir kadındır. Bir gün işini geliştirebilmek için ouija denen bir ruh çağırma tahtası alır. Ancak kısa bir süre sonra küçük kızı Doris, bu tahtanın kontrolü altına girer. Alice, güçlü bir şeytani varlığın etkisinde kalan kızını kurtarabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Bir Şey Değilim

Mahmut, geçim sıkıntısı yaşayan bir tiyatro oyuncusudur. Bir gün ikinci sınıf bir filmde kötü adam rolünü oynaması için teklif alır ve teklifi kabul eder. Ancak çok geçmeden filmin başrol oyuncusu Mahmut’un yeteneğini kıskanır ve hayatı ona dar etmek için elinden geleni yapmaya başlar. Bir gün Mahmut’un kız arkadaşı Beyoğlu sokaklarında saldırıya uğrar. Bunun üzerine Mahmut, olaya müdahale eder ve seri katil olduğunu bilmediği saldırganı öldürür. Bunun üzerine gazetelere manşet olur.

Ayı Kardeşler: Büyülü Kış / BoonieBears: A MysticalWinte

Yoğun bir kar fırtınasının ardından Kristal Tepeler'de gizemli bir hayvan gezinmeye başlar. Ödül avcıları, bu hayvanın peşine düşerek orada yaşayan kasaba sakinlerini rahatsız edici faaliyetlerde bulunmaya başlarlar. Yıllardır birbirleriyle mücadele içinde olan ayı kardeşler ile oduncu Vick, ödül avcılarını Kristal Tepe'den uzak tutabilmek için birlik olmak zorunda kalırlar.