1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. 2016 Yılının En Çok İzlenen Filmi Batman v Superman
2016 Yılının En Çok İzlenen Filmi Batman v Superman

2016 Yılının En Çok İzlenen Filmi Batman v Superman

2016 Yılının En Çok İzlenen Filmi Batman v Superman

A+A-

Son zamanların en kaliteli sitelerinden birisi olan Sinebol adresinde en yeni vizyon filmleri yer almaya devam ediyor. 2016 yılının sonları geldiğimiz şu günlerde bu yılın başına baktığımızda birçok önemli film gişe rekorları kırdı. Bunların en önemlisi şüphesiz ki süper kahramanların kapışmasıydı. Aklınıza başka bir film gelmiş olabilir ama haberimizde bahsedeceğimiz tabi ki de Batman ve Süperman'ın adaletin safağı filmi olacaktır. 

 

 

Yıllardan beri ayrı ayrı filmlerde severek izlediğimiz kahramanlar bir yanlış anlaşılma sonucunda birbirlerine düşman olacaklardır. Hayatlarını birbirleriyle mücadele ederek geçirirken diğer yandan kötülerin planları takır takır işlemektedir. Doomsday’i canlandırmaya başlayan Lex amacına ulaşmasına bir adım kalmıştır. Bu sırada dünyanın başına gelen tehlikeyi anlayan Batman ve Süperman el birliği yapmaya karar verirler. Güçlerini birleştirerek canavarı yenmeyi başaran kahramanlar dünyayı bir kez daha kurtarmayı başarırlar. Fakat film bittiğinde devamı gelecek gibi bir mesaj da verilir. Eğer sizde bu haberden sonra filmi merak ettiyseniz yılın en çok beğenilen filmlerinden biri olan Batman v Superman izle ye bilir ve daha sonra düşüncelerini sayfa üzerinden paylaşarak sinema severler ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

 

 

Sinebol.org adresinde daha bir sürü filme ulaşmanız çok kolay. Özellikle sinemaya gitme fırsatı bulamayan ziyaretçiler bu site üzerinden yeni filmleri takip ederek sinema dünyasını yakından takip etme fırsatı bulabilirler. Ayrıca eski filmleri de arama bölümünden arayarak ulaşabilir böylelikle nostalji yaparak unuttuğunuz efsane filmler ile geçmişe yolculuk yapabilirsiniz..