1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. 3-13 Ekim Burç Yorumu
3-13 Ekim Burç Yorumu

3-13 Ekim Burç Yorumu

3-13 Ekim ...

A+A-

 Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

İşlerinizi işbirliği, dayanışma ve sağlıklı bir iletişimle halledeceksiniz. Mars çalışma ve sağlık evinizde, sizi yoğun bir çalışma temposu bekliyor ancak sağlığınızı da koruyun diyor. Sağlık sorunu yaşayan güzel bir sonuç alabilecek. Bir fikir, proje veya işten vazgeçmeniz ya da ertelemeniz söz konusu olabilir. İlişkide karşılıklı fedakârlık mutlu edecek.

İkizler Burcu (21Mayıs-21 Haziran)

İş yerinde bazı değişiklikler olabilir. En azından çalıştığınız, işbirliği yaptığınız kişiler değişebilir. Evli olanlar, çocuğunun bir sorununu halletmek için uğraşabilir. Evde bir misafir ağırlayabilirsiniz. Yatırım, miras, ev alım-satım konusu gündemin yeni konusu olacak gibi. Aşk ve ilişkide gerçekçi olmak ve dinlemek iletişim krizini çözebilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Evle ve kendinizle ilgili masraflar yapacaksınız. Kiminiz sağlık harcaması veya resmi bir yere başvurmak adına bir sağlık kontrolü yaptırmak için masraf yapabilir. Yaşam tarzınızı daha sağlıklı bir yöne yönelteceksiniz. Para, miras, ortak iş hakkınızı korumanız gerekir. İlişkide düğün, nişan için masraf görünüyor kiminize.

 

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

9’undan sonra Merkür düz pozisyona geçiyor. Güneş de burcunuza girmiş durumda, istediğiniz hedeflere odaklanma zamanı. Anca planlarınızı iyi yapmanız lazım, erken davranmak doğru sonuç vermez. Yurt dışı veya kent dışı iş seyahati yapabilirsiniz. Kiminiz kısa bir tatil yapabilir. Aşk, ilişki cephesi hareketli ancak gizli bir ilişki olabilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

 Kalıplarınızı kırmaya hazır olun, başka türlü bakış açısından görmeye başlayacaksınız olayları, bu sizin yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapacak. Bu kiminize bir iş değişimi getirecek, kiminizin aşk ve ilişki hayatına bir değişim getirecek. Yeni işe girmek isteyenler için şartlar oldukça elverişli. Çevreniz genişliyor.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Terazi'de bulunan Güneş beklentilerinize cevap veren gelişmeleri tetikleyecek. Önemli kişilerden destek alacaksınız projelerinizi harekete geçirmek için. Sağlığınıza dikkat edin, hijyen ortama özen gösterin. Virüs, grip, iltihap, alerji, mikrop ortamından uzak durun. İlişkide bir tarafın aşırı talebi sorun yaratabilir. 

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Maddi veya resmi bir konudaki soruna alternatif bir çözüm üreteceksiniz. Venüs'ün Başak burcuna girmesi, Merkür'ün 9'unda Retrodan çıkması işle ilgili havada kalan bazı kararları netleştirmenizi sağlayacak. Sağlık konusuna özen gösterin, bağırsak, alerji, mide sorununa dikkat. Aşk cephesindeki gelişmeler mevcut ilişkinize bakışınızı netleştirecek. 

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz)

İş, eğitim veya seyahat gündeminizde. 9’undan sonra Merkür retro’dan çıkınca, olaylar ilerlemeye başlar ancak gelecek hafta yeniay öncesi sonuç alınması yine de zor görünüyor. Yakınlarla görüşmek size iyi gelecek. İş konusunda engel veya pürüz var gibi, bu bir plan değişikliğine sevk edebilir sizi. İlişkide birlikte hareket kazandırır.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Burcunuzda yıldız yığılması oluşurken, yıldızların sizi harekete ve inisiyatif almaya zorlaması söz konusu, Mars-Satürn açısı şartları zorlamayın, başka plan ve yöntemlere odaklanın. Yeni bir işe girebilirsiniz veya yeni bir işbirliği doğabilir. Sağlık sorunu olanlar kendine özen göstermeli. Aşkta duygularınız söz dinlemeyecek gibi. 

 

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Dostlar, iş arkadaşlarıyla ortak işler, projeler peşinde görünüyorsunuz. Parasal konuda bir anlaşmazlık doğabilir. Yasal bir süreç varsa beklediğiniz, sonucunu almanız yakın. Biriyle sorununuz varsa, araya üçüncü şahısları koymadan, o kişiyle halletmeniz lazım meseleyi. Dedikoduya veya gizli kapaklı konuşmalara mahal vermeyin.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu ara yaptığınız her iş görünür olur, dikkatleri üzerinize çekersiniz. Kiminiz yaptığınız işle bir saygınlık kazanacak, bir mesleki ödül alabileceksiniz. Seyahatte, yolda sakarlık, aksiliklere dikkat etmek gerekir hafta sonuna kadar. Aşk ve ilişki cephesinde gelişmeler ilişkinizi ön plana taşıyacak. Ortak kararlar alabilir, yeni planlar yapabilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) 

Zıt burcunuzda yıldız yığılması bazı kişilerle birtakım sorunları su yüzüne çıkarabilir. Bu durum kiminiz için iş hayatında kiminiz için ilişki cephesinde görünüyor. Krizi tırmandırmak iyi sonuç vermez, agresif ve duygusal çıkışlar olayı çıkmaza sokabilir. Sağduyu ve yasal yoldan çözüm en güzeli görünüyor. Sağlığınıza özen gösterin.

Kaynak: Akşam