1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ‘4. golden sonra silah çekmişler’
‘4. golden sonra silah çekmişler’

‘4. golden sonra silah çekmişler’

Karabükspor - Trabzonspor maçı sonrası Aziz Yıldırım ile Feridun Tankut arasında geçen konuşmalar...

A+A-

Karabük eski başkanı Feridun Tankut, 4-0 yenildikleri Trabzon maçından hemen sonra F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı şampiyonluk için tebrik ediyor, Trabzonlular’dan dert yanıyor:


A.Y. Ha nasılsın başkan iyi misin.

F.T. Tebrik ediyorum, kutluyorum başkanım.

A.Y. Çok sağol başkanım.

F.T. ... bizde dün anormal bir baskı altında kaldık. Hakem 25 dakika öyle bir sindirdi ki takımı. Tüm kararları Trabzon lehine verdi.

A.Y. Doğrudur doğrudur.

F.T. Şeyde de çok terbiyesizler protokolde de çok büyük şey yaptılar silah milah çektiler.

A.Y. Abi şimdi gazetede gördüm.

F.T. 4. gol olunca çocuklar biraz sesleri yüksek çıkmış ben ne olduğunu anlamadım, bir baktım saldırı camlara saldırıyorlar, tüm yönetim kalmış saldırıyor, falan neyse ondan sonra ben gece yola çıktıktan sonra öğrendim ki silah çekmişler, kapıyı zorlamış, silah çekmişler yani bu kadar tahammülsüzlük olur mu yani. Sen gol atarken seviniyorsun da öbürünün orada bir sesinin çıkmasını, bu kadar terbiyesizlik yok valla çok.

A.Y. Bunlar hep böyle maalesef. Bu Trabzon tehlikeli başkanım.

F.T. Çok tehlikeli başkanım valla. Ben de öyle gördüm anormal tehlikeli ve o kadar büyük bir şey yapmışlar ki, gelmiş amigoların hepsine para dağıtmışlar.

A.Y. Boşver artık geçti, her şeye teşekkür ederiz. Akşam bugün sana geliyorlar bugün bunu halledin ya tamam başkan.

F.T. Konuşuruz başkan.

A.Y. Gereken neyse yapın bizimkiler de yaptı, siz de yapın tamam mı. Bir de bu üyelikle ilgili ne zaman arzu ediyorsan üye yapalım yani tamam.

F.T. .... başkanım.


YILDIRIM’DAN ‘SUSTURUN’ TALİMATI:

EMENİKE’NİN AĞZINI KAPATSINLAR


8 Mayıs’taki Nijeryalı golcünün oynamaması büyük spekülasyon yaratan Karabük-F.Bahçe maçından yaklaşık 40 gün önce 31 Mart’ta Aziz Yıldırım, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu’nu Emenike konusunda uyarıyor:

A.Y. Ya Şekip, bu Emenike’nin menajerlerine söyle de ki bunun ağzını kapatsınlar de.

Ş.M. Konuşmuyor ki çocuk zaten başkanım.

A.Y. Ne konuşmuyor ya, diyor ki Şampiyonlar Ligi’nde oynayan bir takıma gideceğim, gitmek istiyorum, sene sonunda zaten bir değişim yapacak yapacağım daha ne söyleyecek yani.

Ş.M. Menajeri söylememiş ki başkanım.

A.Y. Söylemesin abi menajerine söyle, söylesin yani, öyle konuşursan de biz şampiyonluğa giderken bir de onunla uğraşmayalım yani.

Ş.M. Tamam başkanım.

A.Y. Tamam mı söyle yalnız sustursunlar bir şey varsa söyleyeceği sene sonu bakarız desin yani bu kadar basit tamam mı yani.