1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 8'inci Kattan Atladı!
8'inci Kattan Atladı!

8'inci Kattan Atladı!

Durumu Nasıl...

A+A-

 Antalya'da ilgisizlikten sıkıldığını belirten 19 yaşındaki S.Ö, 8 katlı inşaat halindeki bir binanın çatısından atladı.Antalya'da yalnızlıktan ve ilgisizlikten sıkıldığını belirten 19 yaşındaki S.Ö, 8 katlı inşaat halindeki bir binanın çatısından atladı. 

Gencin, itfaiyenin hava yastığına düşme anı saniye saniye görüntülendi. 

Olay saat 16.00 sıralarında Kızılarık Mahallesi 2727 Sokak 17 Numara'da bulunan inşaat halindeki binada meydana geldi. Kendilerini atlatarak binanın çatısına çıkan S.Ö'yü gören bekçiler polisi aradı. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, çatıya çıkarak genci ikna etmeye çabaladı. Atlamaması için kendisini ikna etmeye çalışan polislere genç, Hakkınızı helal edin. 

Ben atlayacağım. Kaybedecek hiç bir şeyim yok diye bağırdı. Polislerin Gel konuşalım çabalarına, Müsaade ederseniz konsantre olmaya çalışıyorum. Lütfen susun cevabını veren S.Ö, bir anda kendisini boşluğa bıraktı. 25 metreden hızla aşağı düşen genç, itfaiyenin 2 dakika önce açtığı hava yastığına düştü. Gencin atlayışı olay yerinde bulunan DHA ekibi tarafından hem fotoğraf hem de kamera olarak adım adım görüntülendi. 

Olay yerinde kısa süreli şok geçiren S.Ö.'nün ilk sağlık kontrolünde herhangi bir yara almadığı belirlendi. Sağlık görevlilerinin yardımı ile ayağa kalkmayı başaran genç, ambulansa bindirilerek Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürüldü. 

S.Ö.'nün Antalya Zübeyde Hanım Çocuk Yurdu'nda kaldığı belirtildi.