1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Acilden acile dolaştırdılar, sonu ölüm oldu!
Acilden acile dolaştırdılar, sonu ölüm oldu!

Acilden acile dolaştırdılar, sonu ölüm oldu!

Karşıdan karşıya geçmek isteyen kameraman Soner Zeki’ye otomobil çarptı. Ağır yaralanan Zeki iki hastaneden ‘Acilde yer yok’ gerekçesiyle sevk edildi. Üçüncü hastanede hayatını kaybetti.

A+A-

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) internet üzerinden yayın yapan televizyonu İstanbul Web TV’de kameraman olarak çalışan Soner Zeki (44) Halkalı’da yolun karşısına geçmek istedi. Bu sırada aşırı hızlı olduğu iddia edilen bir otomobil Zeki’ye çarptı. Ağır yaralanan Zeki, ilk önce Bakırköy’deki Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Ancak hastanenin acil servisinin yoğun olduğu gerekçe gösterildiği iddia edildi.

ÜNİTE BOŞ DEĞİL İDDİASI

Bu nedenle Zeki ambulansla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi. Soner Zeki’ye burada ilk müdahalesi yapıldı. Fakat bu hastanede de yoğun bakım ünitesinin boş olmadığı ileri sürülerek Zeki, Silivri’deki Özel Anadolu Hastanesi’ne sevk edildi.

Evli ve 2 çocuk babası Zeki, dün öğle saatlerinde yaşam mücadelesini kaybetti. Aşırı hızlı olduğu iddia edilen otomobil sürücüsü E.Y. ise yaralamalı kazaya karıştığı gerekçesiyle serbest bırakılmıştı. Ancak Zeki’nin hayatını kaybetmesinin ardından E.Y. tutuklandı. İBB de Twitter hesabından başsağlığı mesajı yayınladı.

‘Acilde yer yok’ iddiası

Ağır yaralı olarak iki hastaneye götürülen 44 yaşındaki kameraman ‘Acil ünitesi yoğun ve yer yok’ şeklindeki gerekçelerle Silivri’ye gönderildi.
BUGÜN GAZETESİ