1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. AĞAOĞLU ARDA İÇİN KONUŞTU!
AĞAOĞLU ARDA İÇİN KONUŞTU!

AĞAOĞLU ARDA İÇİN KONUŞTU!

Trabzonlu iş adamı Ali Ağaoğlu, katıldığı bir TV programında Arda Turan ile ilgili çıkan haberler hakkında açıklamada bulundu. Trabzonlu olmaktan her zaman gurur duyduğunu ve destek olduğunu dile getirdi. Arda ile ilgili çıkan haberlere ise " Duyduğumda d

A+A-
"ARDA HABERLERİNE GÜLDÜM"

"Trabzonlu olmaktan her zaman gurur duydum. Futbolla çok aram yok. Başkan da benim yeğenim. Bir Trabzonlu olarak destek oluyorum onun haricinde bir şeyim yok. Kesinlikle, hiçbir şekilde ben bir işadamıyım. Beynimin bir hücresinden bile öyle bir şey geçmez. Ekonomik olarak destek oluyorum onun haricinde, kafamda yöneticilik gibi bir şey yok."

"Arda'yla konuşmam olmadı. Öyle bir şeyim kesinlikle olmadı. Duyduğumda da güldüm. Ben de medyayı takip ediyorum, görünce hayal güçleri ne kadar geniş dedim. Sayın Başbakanımız Trabzon'un temel atmasına geldi, onu karşılamak boynumuzun borcuydu, onun haricinde stada gitmem."

Ali Ağaoğlu Trabzon'un 2010-11 sezonunda iddia ettiği kupayla ilgili, Bana inşaatta ameleleri sor bilirim, ben inşaatçıyım ama futbol bilmem" diye yanıt verdi.