1. HABERLER

  2. SPOR

  3. AHLAKSIZLAR! TRABZONSPOR TARAFTARINA SALDIRDILAR!
AHLAKSIZLAR! TRABZONSPOR TARAFTARINA SALDIRDILAR!

AHLAKSIZLAR! TRABZONSPOR TARAFTARINA SALDIRDILAR!

Ahlaksızlar! Trabzonspor taraftarına saldırdılar!

A+A-

Dünya futbolunda şike ile anılan Fenerbahçe artık futbol terörizmi ile anılmak yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bir gurup kendini bilmez Fenerbahçeli, dün akşam Ankara'da Trabzonsporlulara karşı terör estirdi.

Ankara'da oynanan Trabzonspor - Bal Spor Chokoliva maçında Trabzonspor'a destek olmak için Ankara Başkent Spor Salonu'na giden bordo mavili taraftarlar, maç çıkışında Genç Fenerbahçeliler grubunun saldırısına uğradı. Yaklaşık 20 kişilik Trabzonsporlu gruba saldırı düzenleyen 50 kişilik Fenerbahçeli grup, Ankara sokaklarında dehşet saçtı. Satırların ve zincirlerin kullanıldığı saldırıda bazı taraftarlar yaralandı. Trabzonspor'a destek olmak için maça giden ve Trabzonsporlular arasında yer alan bir Ankaragücü taraftarı darp edildi ve hastaneye kaldırıldı.

Trabzon'da gerçekleşen silahlı saldırıyı bahane eden ve malum yerlerden güç aldıkları açıkça belli olan Fenerbahçeli futbol teröristler yaptıkları saldırıyı büyük bir marifetmiş gibi sosyal medyadan duyurmaları da dikkatlerden kaçmadı.