1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ahmet Genç’in isyanı
Ahmet Genç’in isyanı

Ahmet Genç’in isyanı

Bursa’daki Trabzonspor taraftarlarından çağrı Sadri Şener kendine gel..

A+A-

trabzonspor’un Bursa’daki taraftarlarının manevi lideri iş adamı Ahmet Genç’den Sadri Şener’e çağrı..

Trabzonspor’un divan kurulu üyesi iş adamı Genç, Bordo Mavili taraftarların Bursa’daki kanaat önderi niteliğinde. İş adamı Genç, Bursa’da Trabzonspor taraftarlarını organize ediyor, birlikte olmasını sağlıyor, müsabakalara gidişlerini organize ediyor aynı zamanda toplu kombine biletler alarak Bursa’dan Trabzonspor’a maddi ve manevi desteklerini esirgemiyor.

Trabzonspor başkanlığına seçildiği günden bu yana Sadri Şener’in başarılı olması için elinden gelen her gayreti gösterdiğini belirten Genç, son iki dönemden bu yana Şener’in ipleri elinden kaçırdığına dikkat çekip “ Yönetim istifa etmeli “dedi..

Genç Trabzon’da yayınlanan yerel gazetelere tam sayfa ilanlar vererek yönetimin Trabzonspor’un çıkarlarını korumada yetersiz kaldığını da belirtti.

İlan metninde Genç şunları söyledi;

“Bu yönetimin istifa etmesi gerekiyor. Trabzonspor bu sezon Fenerbahçe ile büyük bir yarış içine girdi.Ancak ikinci yarıdan itibaren bu yarış adil olmaktan çıktı ve Fenerbahçe’nin entrikalarına döndü. Sonuç, şampiyonluk elimizden alındı.

Bugün olup bitenlere bakar mısınız..?

Acımız taze iken TFF seçimleri ile ilgili olarak Trabzon’un bir değeri, Mehmet Atalay aday oluyor ama Trabzonspor destek vermiyor. Sayın Başkan Sadri Şener ise desteğini  Fenerbahçe formasını sırtından çıkarmayan  M.Ali Aydınlar7a veriyor. Neymiş, Sayın Başbakan öyle istemiş.

Bugünden tezi yok, Sadri Şener ve ekibi istifa etmelidir.

Bu yapılmadığı sürece Aydınlar da TFF başkanı olursa, Trabzonspor şampiyonluğu artık rüyasında da göremez…”