1. YAZARLAR

  2. Recep Güngör

  3. Ahmet Metin Genç Ve Adalet Ve Kalkınma Partisi
Recep Güngör

Recep Güngör

Yazarın Tüm Yazıları >

Ahmet Metin Genç Ve Adalet Ve Kalkınma Partisi

A+A-

Hiç unutmam Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisine Trabzon’da birçok kişi acaba ileride ne olur, askeri ya da… Bürokratik vesayet Ak Partiye üye olursak bize zarar verir mi? diyerek köşe bucak kaçarlarken, Ahmet Metin GENÇ; ülkemizin kaderini olumlu yönde değiştirecek olan bu çok önemli siyasal hareketin Trabzon’da ki öncülüğünü başarı ile üstlenmiştir.

Hiç bir kimse Ahmet Metin GENÇ’in Akparti kadroları, amacı ve misyonu içerisindeki bu önemli ve dik duruşunu unutamaz, unutmamalı da... Ak Partinin siyasal hayatta Trabzon’a kazandırdıklarının hemen hepsinde Ahmet beyin katkısı ve emeği vardır. Dolayısıyla Ak Parti içerisinde siyaset yaparak ülke sorunlarına omuz veren, çözüm arayan, taşın altına eline koyan ve gördüğü ve yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen Partisinin ve Trabzon Halkının gündeminden düşmeyen sayın Genç, görülen o ki bulunduğu Ortahisar Belediye Başkanlığının dışına taşarak ülke geneli için çok daha yüksek makamlarda hizmet edecektir etmeye de muktedirdir.

Trabzon’un Büyük Şehir olmasının ardından Ortahisar Belediye Başkanlığına seçilen Sayın GENÇ, Ortahisar’ın bitirilemeyen, sorun bekleyen bir dizi meselelerinin içerisine hamda tabiri caizse eli kolu bağlanarak, elindeki belediyeye ait imkânların yüzde doksanının Büyük Şehir Belediyesine aktarılmış biçimiyle atılmıştır.

Tüm bunlara rağmen Sayın Genç bağlı bulunduğu siyasal harekâtın ve halka hizmetin önemini bilerek, saygınlığından, çalışma ve sorun çözme hedef ve ilkelerinden taviz vermeden hizmete başarılı şekilde devam etmektedir.

Kuşkusuz Trabzon Halkı ve Başta Sayın Cumhur Başkanımız olmak üzere Adalet ve Kalkınma Partisinin üst düzey genel merkezi Sayın Ahmet Metin GENÇ’in bu gayret ve sadakatini görmezden gelmeyecektir.

Cumhurbaşkanımızın son zamanlarda bazı belediye başkanları ve parti yöneticileri için kullandıkları kendi tabirleriyle görevde metal yorgunluk ve yolsuzluk kavramlarıyla hiç bir şekilde ne Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı ve sonrası ne de Ortahisar Belediye Başkanlığı dönemlerinde ismi yan yana dahi gelmemiştir, gelmeyecektir de...

Önceki ve Sonraki Yazılar