1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti Araklı’da gövde gösterisi!
AK Parti Araklı’da gövde gösterisi!

AK Parti Araklı’da gövde gösterisi!

AK Parti Araklı’da gövde gösterisi yaptı...

A+A-
Araklı’da düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap eden AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, “Muhalefet partilerinin adayları sizden milletvekili olmak için oy istiyorlar. Biz size hizmet ve sizinle bütünleşmek için sizden oy istiyoruz” dedi.
 


AK Parti Trabzon milletvekili adayları Araklı İlçesi’nde düzenlenen görkemli mitinge katıldılar. Araklı Meydanı’ndaki mitinge Devlet Bakanı Faruk Özak, AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar,  Milletvekili adayları Safiye Seymenoğlu, Aydın Bıyıklıoğlu, Yunus Karabela, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti İl Başkanı Adnan Günnar, Araklı AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Tekinbaş katıldı. Mitinge vatandaşların ilgisi büyük oldu. Alanı dolduran coşkulu kalabalığa sırasıyla İlçe Başkanı Tekinbaş, Başkan Çebi, Karabela, Bıyıklıoğlu, Seymenoğlu, Bakan Özak ve Erdoğan Bayraktar birer konuşma yaptı.
 

Bayraktar, yaptığı konuşmada, seçime çok az bir süre kaldığını belirterek, “Artık sözün bittiği yerdeyiz. Bizim Araklılı kardeşlerimize söylenecek sözümüz yok. Trabzon’da her dönem Araklı ilçemiz birinci oldu, yine de olacaktır. Bu farkındalığın farkında olarak Araklı’da işsiz genç bırakmayacağız. Araklımıza pozitif ayrıcalık yapacağız. Muhalefet partilerinin adayları sizden milletvekili olmak için oy istiyorlar. Biz size hizmet ve sizinle bütünleşmek için sizden oy istiyoruz” dedi.
 
Bayraktar, konuşmasını şöyle devam ettirdi: “Araklı-Bayburt yolunu bitirmek için çok gayret edeceğiz. Araklı’daki sanayi sitesini bitirmek için çok daha fazla gayret edeceğiz. Araklı’daki kentsel dönüşümü bitirmek için çok daha gayret edeceğiz. Yüksek Okul Araklı’nın hakkıdır bunu buraya mutlaka getireceğiz”