1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. AK Parti İl başkan Yardımcısı Enes Aslan’dan ağır ifadeler!
AK Parti İl başkan Yardımcısı Enes Aslan’dan ağır ifadeler!

AK Parti İl başkan Yardımcısı Enes Aslan’dan ağır ifadeler!

AK Parti İl başkan Yardımcısı Enes Aslan’dan ağır ifadeler!

A+A-

AK Parti İl başkan Yardımcısı Enes Aslan Hürriyet ve Memleket İçin El Ele Platformu'nu kınadı

 

AK Parti İl başkan Yardımcısı Enes Aslan, Hürriyet ve Memleket İçin El Ele Platformu'nun dün yapmış olduğu açıklamalara oldukça sert bir şekilde cevap verdi. Bakan Süleyman Soylu'nun gelmiş geçmiş en başarılı İçişleri Bakanı olduğunu vurgulayan Aslan'ın açıklaması şöyle:

 

" İl Başkanımız Haydar Revi’nin çok anlamlı bir şekilde “Acıların Kadrosu” olarak tanımladığı platformun, edep nedir, üslup nedir, terbiye nedir bilmeyen ve ismini dahi zikretmek istemediğim sözcüsünün son yaptığı edep dışı açıklamaları nefretle, lanetle kınıyorum.

 

Devletimizin gelmiş geçmiş en başarılı İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu Bey hakkında yaptığı terbiye dışı açıklamaları milletimizin takdirine bırakıyorum. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, tıpkı Adnan Menderes gibi tıpkı Turgut Özal gibi tıpkı Necmettin Erbakan gibi tıpkı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi milletin adamıdır. Asil milletimiz, onda kendini gördüğü için teveccüh göstermiş ve desteklemiştir, desteklemeye de devam etmektedir. Ahlaktan yoksun bu meczubun yaptığı hakaretler, kendi iç dünyasının ve yetişme ortamının göstergesidir. Kendisi o kadar aciz ve cahildir ki bir devlet adamına hem de çok başarılı bir devlet adamına hakaret edebilecek cesareti kendisinde bulmuştur. Kendi partisine milletin teveccüh göstermemesi bu kişiyi hırslandırmış, hırsı aklının önüne geçmiş, toplumda ve basında öne çıkmak adına bu hakareti yapmıştır. Milletimizin, kendi adamlarını tarihin çöplüğüne attığını bilmeyen ve milletin iradesine güvenmeyen bu zatın konuşmaları çöplükten çıkmış gibidir.

 

Bu zat ayrıca partimizin yaptığı çalışmalara da kendi çapsız aklıyla gölge düşürmeye çalışmakta ve mağdur edebiyatı yapmaktadır. Bizler teşkilat mensupları olarak, İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun önderliğinde ve İl Başkanımız Haydar Revi’nin öncülüğünde Trabzon’da çalışmalarımızı gece gündüz devam ettirmekteyiz. Bu çalışmaları milletimizin refahı, hürriyeti ve devletimizin daha da güçlenmesi, daha da başarılı olması adına yapmaktayız. Bu kadar disiplinli çalışmaların doğal sonucu başarıdır. Kendisi acaba teşkilatçılık nedir bilmekte midir? Hayatında böyle bir seçim çalışması yapmış mıdır? Bugün hayır çalışması yapanlar hangi rahatlarından feragat etmişlerdir de başarı bekliyorlar. Hayır pankartlarının az olduğunu belirten bu zat bizi suçlayacağına bu çalışmaları yapanlara bir sorsun bakalım, AK Parti gecesini gündüzüne katmış referandum için çalışırken kendileri ne yapıyordu. Bu iş kafelerden yönetilmez ey acıların kadrosu! Uykundan, rahatından feragat edemiyorsan başarı bekleyemezsin. Başarı dikenli yollardan geçilmeden gelmez. Kendisine, eğer bir hayali ve hedefi varsa adam gibi çalışmasını, başarısızlıklarını ve beceriksizlerini AK Kadroları suçlayarak kapatmak yerine de gece gündüz çalışmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca hakaretlerini kendisine iade ediyoruz."