1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Ak Parti teröre karşı tek yumruk!
Ak Parti teröre karşı tek yumruk!

Ak Parti teröre karşı tek yumruk!

Kavanoz: Terörün beli kırılacak...

A+A-

AK Parti Trabzon Merkez İlçe yönetimi İkram Sofrasında düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. 

Düzenlenen etkinlikte teşkilat üyelerine hitap eden AK Parti Trabzon Merkez İlçe Başkanı Zeki Kavanoz, terör saldırısına şehit olan asker ve polislerimize Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar dileyerek, Allah’ın bu tür acılara bir daha yaşatmaması için duada bulundu.

 Ülkenin kamplaşma ve kavgalardan uzak bir siyasete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Kavanoz,, " Türkiye'nin kamplaşmaya değil uzlaşmaya, kavgaya değil barışa, nefrete değil sevgiye ihtiyacı var. Türkiye kamplaşma ve kavga senaryolarıyla daha önceleri tanıştı ve bundan çok zarar gördü.

 

Siyah ve beyaz kültürünü terk etmeliyiz. Başkalarının yanlışları içinde doğrular, bizim doğrularımız içinde yanlışlar olabilir. Hep daha doğruyu aramalıyız.


Ortak paydamız Türkiye. Hepimiz Türkiye sevdasıyla buradayız. Hepimizin içinde hizmet aşkı, Türkiye sevgisi var" dedi. Kavanoz, ayrıca parti teşkilatına bu zamana kadar hizmet eden herkese teşekkür ederek, hizmet konusunda yapıcı her türlü fikre ve öneriye açık olduklarını da sözlerine ekledi.