1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. AK Parti Trabzon'da yüksek gerilim?
AK Parti Trabzon'da yüksek gerilim?

AK Parti Trabzon'da yüksek gerilim?

Aday adaylık kavgası… Kim kimi tehdit ediyor?

A+A-

Ak Parti'de sular durulmuyor... Hele Trabzon'daki Ak Parti'de neler neler... 7 Haziran'daki seçimlerde AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Ali Haydar Usta, sosyal medyada "Trabzon milletvekilleri değişmeli mi?" paylaşımını beğenen bazı parti yöneticilerini, bir AK Parti Trabzon milletvekilinin tehdit ettiğini iddia etti.

AK Parti'li Ali Haydar Usta, sosyal medya hesabından, "Trabzon milletvekilleri değişmeli mi?" ifadesini paylaştı. Usta'nın bu paylaşımını bazı parti yöneticileri de beğendi. Usta, daha sonra yaptığı bir başka paylaşımda, ifadesini beğenen parti yöneticilerinin bir milletvekili tarafından "tehdit" edildiğini öne sürdü.

Usta, sosyal medya hesabındaki paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Pes vallahi… Trabzon AK Parti'den milletvekili olan bir kişi, "Trabzon milletvekilleri değişmeli mi?" paylaşımımı beğendiğini işaretleyen bazı AK Parti yöneticilerini arayarak, "o beğenilerinizi geri alın, silin, bu adam partimizi bölüyor, yoksa tekrar seçilirsem size bu partide yöneticilik yaptırmam, avukatlık yaptırmam" diyerek tehdit ediyor. Ve bu arkadaşlardan bazıları beğenilerini iptal edip silmek zorunda kalıyor. İşte bizim vekilimizin dünyası. Pes vallahi…" Bu paylaşımın ardından da bazı kullanıcıların milletvekilinin kim olduğu sorusuna Usta, "Kadın vekil" diye cevap verdi.

Öte yandan Usta'nın, isim vermeden "kadın vekil" diyerek işaret ettiği Trabzon'daki tek kadın milletvekili AKP'li Ayşe Sula Köseoğlu'nun iddialara ne cevap vereceği şimdiden merak ediliyor…