1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. AK Parti'den Usta'ya Ağır Sözler
AK Parti'den Usta'ya Ağır Sözler

AK Parti'den Usta'ya Ağır Sözler

Uğur Aydın’da yaşanan olayların sorumluları...

A+A-

Uğur Aydın’da yaşanan olayların sorumluları üzerine yaptığı paylaşımda ağır eleştirilerde bulundu.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan üzüntü verici olaylara tepki dinmek bilmiyor. Trabzon AK Parti İl Başkan Yardımcısı Uğur Aydın’da yaşanan olayların sorumluları üzerine yaptığı paylaşımda ağır eleştirilerde bulundu.

 

Olaylı Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrası tepkiler dinmek bilmezken, iktidar partisinin Trabzon teşkilatlarından olayın sorumluları ile ilgili sert tepkiler geldi.

 

AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Uğur aydın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada olayın sorumluları ve ihmaller üzerine eleştirilerini bir bir sıraladı.

 

İşte Aydın’ın o paylaşımı.

 

Sorumlular: Takkenizi önünüze koyun Ve nerde yanlış yaptık diye düşünün artık, artık düşünün.

 

M. USTA: Sezon ortasında tutturdun bir FEDA, FEDA yaygarası. Bekle sezon sonunu, devam etmeyeceğin oyuncuyla indirim yapsan ne olur, sadece moral motivasyonu bozdun, acemilik yaptın. Sen yönettiğin şirket çalışanları gibi futbolcuları zannettin ama öyle değil. Bu takım en azından UEFA ya gidebilirdi. Oradan gelecek gelir o SENİN FEDADAN KAZANDIĞINDAN AZ OLMAZDI.

 

G.S mandan sonra esip gürledin. Ama fos çıktın. Hem de koca bir FOS. Bülent Yıldırım bu maça verildiğinde bir itirazın olmadı, çıkıp tek bir laf etmedin. Bu mudur esip gürlemenin sonucu. Yazık Sayın Usta, beni hayal kırıklığına uğrattın.

 

HAMİ HOCA: Futbolculuğunda zirveye çıkardığın sevgiyi hocalığında yerlere vurdun. Bir takım bu kadar mı kötü idare edilir. Bu kadar rezil duruma düşecek kadro mudur bu kadro. Sadi hoca zamanından daha iyi olan bu kadro iken Trabzon tarihinde kara bir leke açtın. Bu kadar beklememeliydin, hele bundan sonra hiç o görevde durmamalısın.

 

SEYİRCİ: Diyecek söz bulamıyorum. Bir takım içten ancak bu kadar ihanete uğrar. Trabzonspor’un en büyük rakibi kendi seyircisi oldu adeta. Üstelik o kendini bilmez adi şerefsizi alkışlayanlar da cabası. Ne çabuk unuttunuz daha önce olanları, yetmedi mi bu verdiğiniz zararlar. Tribüne gelen gerçek taraftar da artık sizin yüzünüzden gelmiyor, haksız da değil.

 

MHK: zaten niyeti belli, ona diyecek bir sözüm yok. Amaçlarına ulaşmak için bizim ihanet şebekesi de yardım etti.

 

EMNİYET: Bu şehrin ağırlığını taşımak şöyle dursun, olayları seyreden, öngöremeyen Emniyet yetkilileri hakkında gereken yapılmalı, emniyet müdürü görevden alınmalı. Nu bu yahu. Ben tv den seyrederken anladım olay çıkacağını, sen neredesin be müdür. 

 BU ŞEHİR BUNU HAKETMİYOR.