1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Akakpo maç sonu konuştu!
Akakpo maç sonu konuştu!

Akakpo maç sonu konuştu!

İşte detaylar...

A+A-

Akakpo maç sonu açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'un sıkıntılı bir sürecin içersinde olduğunu ifade eden genç futbolcı,"Takımımızdan özür dilememiz gerekir. Önümüzdeki sezona hatalarımızdan ders alarak başlamamız lazım" dedi.

Maçın ardından konuşan Akakpo, “Bugün maalesef istediğimiz şekilde veda edemedik. Bizim adımıza üzgün sonuç çıktı. Bir kere daha üzdüğümüz taraftarlarımızdan özür dilememiz gerek. Burası çok büyük kulüp. Tarihinde başarılı olan kulüp. Böyle sonuçlara, böyle tablolara alışık değil. Geleneğinde yok. Taraftarımızdan özür dilememiz gerek. Bu sene ortaya koyduğumuz kötü performansla Son birkaç maçtır genç oyuncularımızı kullanıyoruz. Onlarda yükün altında kalkmaya çalışıyor. Ama kolay değil. Onlar için zor şart. Bu tip maçları oynamak. Biz her ne kadar onlarla kıyaslandığımızda tecrübeli oyuncular olarak görüyoruz. Bizim için problem değil. Bu tip maçlara çıkıyoruz. Ama genç oyuncularımız etkileniyor. Onlar daha fazla etkileniyor. Bu seneden ders çıkarmamız lazım. Önümüzde ki sene bu hatalardan ders alarak başlamamız lazım. Taraftarımızı önümüzde ki sene üzmemek adına elimizden geleni yapacağız” dedi.  

Trabzonspor ile sözleşmesi biten Akakpo’nun ‘Önümüzde ki sene’ ibaresini kullanması ise bordo-mavililerle yeni sözleşme mi imzaladı sorusunu akıllara getirdi.