1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Akçaabat Teşkilatı İle İstişarede Bulundu...
Akçaabat Teşkilatı İle İstişarede Bulundu...

Akçaabat Teşkilatı İle İstişarede Bulundu...

Hem Ulusal hem yerel açıklamalarda bulundu...

A+A-

 Ak parti Trabzon milletvekili Süleyman Soylu,  Akçaabat İlçe teşkilatıyla istişare toplantısında bir araya geldi. İstişare toplantısına Soylu'nun yanı sıra İlçe Başkanı Emre Akgün, Belediye Başkanı Şefik Türkmen, teşkilat üyeleri ve vatandaşlarda katıldı.

 

Ak parti milletvekili  Süleyman Soylu, AK Parti’nin 2002′de bastığı demokrasi gazına aynı şekilde basmaya devam etmek gerektiğini anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Onlar, ‘Biz, sizin Diyanet’inizi kapatacağız’ dediler, değil mi? Ben de dedim ki ‘siz bizim Diyanet’imizi kapatamazsınız ama biz sizin Kandil’inizi söndürürüz.’ Bakın, nasıl söndürüyoruz ve söndürmeye devam edeceğiz. İran sınırına kadar ne kadar mühimmat depoladıkları, oluşturdukları kamplar varsa her birini tarumar ediyoruz. Bir mağaradan bir mağaraya bile geçemiyorlar. Bizler ALTAY tankı derken, ‘bunlar yenilir mi içilir mi’ diye soranlara söylüyorum. Evet, bunlar yenilmez, içilmez ama bunlar özgürlüğümüzün de bağımsızlığımızın da dirliğimizin de beraberliğimizin de yarın ebediyete kadar burada kardeşliğin de teminatı olduğunu bugün net bir şekilde görüyoruz. 3-5 teröriste pabuç bırakmayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve bu milletin kararlılığını ortaya koyan bir iddia bugün eğer semalara kadar yükseliyorsa 13 yıldır AK Parti iktidarının sonucudur” dedi.

Trabzon’a verdikleri tüm sözleri yerine getireceklerini ifade eden Soylu "Trabzon'a 7 Haziran'da verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getireceğiz. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Trabzon,  hizmetin ve yatırımın en iyisine layık. Biz de gece gündüz Trabzon insanının hizmetindeyiz. Milletvekili olduktan sonra 3,5 ayın 2 ayını Trabzon'da geçirdik. Şimdi de çok önemli bir seçim olan 1 Kasım'a gidiyoruz. Trabzon bizi Ankara'ya ne kadar güçlü gönderirse elimizi o kadar daha güçlendirir" şeklinde konuştu.