1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Akçaabat’ta dehşet! Oğlunu vurdu!
Akçaabat’ta dehşet! Oğlunu vurdu!

Akçaabat’ta dehşet! Oğlunu vurdu!

Kaza mı cinayet mi?

A+A-

 Akçaabat'ta aile arasında yaşanan tartışma kanlı bitti. Akçaabat Cevizli mahallesinde yaşanan bir tartışmada Ali Hotaman isimli şahıs henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından silah ile açılan ateş sonrasında ağır yaralandı. Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan 57 yaşındaki Hotaman, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Öte yandan cinayeti Ali Hotaman'ın babası A. Hotaman'ın işlediği iddia edildi.

Öte yandan Akçaabat'ta dün gece meydana gelen bu olayın detayları ortaya çıkmaya başladı. Akçaabat Cevizli mahallesinde babası Cemal Hotaman tarafından öldürüldüğü iddia edilen olayın kaza kurşunuyla meydana geldiği iddia edildi.

İddiaya göre baba Cemal Hotaman ile oğlu Ali Hotaman silah ile havaya ateş etmek istedi. Silahı oğluna vermek isterken baba Cemal Hotaman’ın elinde kaza ile patlayan silah oğlu Ali’yi göğsünden yaraladı. Ağır yaralanan Ali Hotaman kaldırıldığı Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

7 AY ÖNCE EMEKLİ OLMUŞTU

Olayda hayatını kaybeden Ali Hotaman (57) Adapazarı Hendek’te 20 yıla okul müdürlüğü yaptığı ve saygın bir kişiliğe sahip olduğu öğrenilirken, 7 ay önce de emekliye ayrıldığı öğrenildi.

CESEDİ ADLİ TIP KURUMU’NDA

Olay sonrasında hayatını kaybeden Ali Hotaman’ın cesedi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Kaynak: Akçaabat haber