1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Akçay, “Bu camianın beklentilerine sizler karşılık vereceksiniz. Söz sırası sizlerde”
Akçay, “Bu camianın beklentilerine sizler karşılık vereceksiniz. Söz sırası sizlerde”

Akçay, “Bu camianın beklentilerine sizler karşılık vereceksiniz. Söz sırası sizlerde”

Forvet transferinin gerçekleşmemesi üzerine Teknik Direktör Mustafa Akçay, mevcut forvetleri ile bir görüşme yaparak, “Bu camia sizden çok şey bekliyor. Söz sırası sizlerde” dedi.

A+A-

Yeni sezon öncesi Malouda ve Bosingwa gibi dünya yıldızlarını kadrosuna katan Trabzonspor, golcü transferinde ise aradığını bulamazken Teknik Direktör Mustafa Akçay, mevcut golcülere sarıldı. 3. bölge için Henrique, Janko, Batuhan Karadeniz ve Emre Güral ile yoluna devam edecek olan Trabzonspor'da Akçay, milli takımda bulunan Janko’nun dışındaki oyuncularla özel bir görüşme yaptı. Akçay, “Bu camianın beklentilerine sizler karşılık vereceksiniz. Söz sırası sizlerde” dedi.

Söz konusu oyuncularla idmanlarda özel olarak ilgilenen Akçay’ın “Kaliteniz ortada. Kendinizi gösterme zamanı geldi de geçiyor. Artık toparlanın” dediği belirlendi. Bu arada milli takımda bulunan Janko'nun da takıma dönmesiyle birlikte forvet oyuncuları arasında kıyasıya bir rekabet yaşanması bekleniyor. Teknik Direktör Akçay takımdaki gol atamama sıkıntısını gidermek için tüm imkanlarını seferber etti.