1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Akçay'ın Elazığspor kadrosu kimlerden oluşacak?
Akçay'ın Elazığspor kadrosu kimlerden oluşacak?

Akçay'ın Elazığspor kadrosu kimlerden oluşacak?

Tabzonspor Teknik Adamı Mustafa Akçay'ın Elazığspor karışına süprizlerle çıkması bekleniyor. Akçay, sakatlıkları devam eden ancak büyük ölçüde iyileşmiş olan Colman ve Adrian'ı bu karşılaşmada riske etmeyecek. Bosingwa'nın yerine Zeki Yavru şans bulabikec

A+A-

Bordo-Mavililer’de teknik patron Mustafa Akçay, Elazığspor karşısında kadroda önemli değişimler yapmayı planlıyor. Bunun nedeni, 7 Kasım Perşembe günü Legia Varşova ile deplasmanda oynanacak olan Avrupa Ligi maçını daha fazla düşünmesi... Gustavo Colman ve Adrian’ın sakatlıkları tamamen geçti ve oynayacak duruma geldiler. Ancak Akçay, bu iki oyuncuyu yarınki mücadelede riske etmeyerek, Legia karşılaşmasına saklamayı planlıyor. Orta sahayı ise Alanzinho, Soner ve Zokora’yla kuracak.

Emre ilk kez 11’de

Başarılı çalıştırıcının sürprizleri bununla da kalmayacak. Mustafa Akçay, Emre Güral’ı hafta içerisindeki birçok idmanda as takımla birlikte çalıştırdı. Elazığspor karşısında Emre, bu sezon ilk kez 11’de yer alabilir. Bir diğer şaşırtıcı değişikliğin ise sağ bekte yaşanması bekleniyor. Haftalardır takımın en istikrarlı isimlerinden biri olan Bosingwa da yarın oynanacak maçta dinlendirilip, Zeki Yavru şans bulabilir.

Ancak Mustafa Akçay’ın bu konuda henüz son kararını vermediği öğrenildi.