1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. AKP'den Bordo Mavili Mesaj !
AKP'den Bordo Mavili Mesaj !

AKP'den Bordo Mavili Mesaj !

Ak Parti’nin reklamında çok ince bir detay dikkatleri çekti..Torpidoda Bordo mavi Kaşkol

A+A-

Bolu dağı geçişi konu edilen reklam filminde, yaşlı kamyon şoförünün direksiyonunda Türk bayrağı kullanılırken torpidoda  bordo mavi kaşkol ise dikkat çekti.  Reklam filmini çekenler, o ilginç detayın Başbakan tarafından da onaylandığını belirttiler..

 

Ak Parti’nin ilk TV seçim reklam filmi yayınlandı.

Filimde, bolu dağı ve tünelinin geçmişi ile şimdiki hali, bir kamyon şoförünün ağzından hikaye ediliyor.

Kamyon şoförünün eski bolu doğu geçişi ile ilgili serzenişlerinin ardından yeni hali gösteriliyor ve filmin sonunda da hayaldi gerçek oldu ibaresi ile başbakanın fotoğrafı ile final yapılıyor.

Bu reklam filminde ise ilginç bir detay göze battı.

 

Reklama konu kamyonun şoför mahallindeki torpidoda bordo mavi kaşkol hemen göze batıyor.

Edinilen bilgilere göre reklamı filminin çekiminden sonra ilk izleyen de Başbakan R.Tayyip Erdoğan oldu. Erdoğan torpidodaki bordo mavi kaşkol ayrıntısını beğendi ve gösterilmesi için izni de verdi.

 

 Bu arada Ak Parti Trabzon il başkanı  Adnan  Günnar, Karadeniz sahil yolu ile ilgili de bir reklam filminin yakında yayına gireceği konusunda bilgi edindiklerini de belirterek kamyon şoförünün torpidosuna konan bordo mavi kaşkol için “ Bu ayrıntıya ben dikkat etmedim. Ama iyi de olmuş.Başbakanımız çalışanın emeği ile kazananın yanında, Trabzonspor da ligde emeği ile çalışıyor anlının akı ile puanları alıyor. Haram puanı yok” dedi..

İşte o video