1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ali Koç'tan flaş Trabzonspor açıklaması!
Ali Koç'tan flaş Trabzonspor açıklaması!

Ali Koç'tan flaş Trabzonspor açıklaması!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan flaş Trabzonspor açıklaması geldi.

A+A-

Herhaber.com- Spor Servisi- Fenerbahçe Başkanı Ali Koç,  düzenlediği toplantıda basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Hakem hataları ve federasyondaki lobiler üzerine gelen bir soruyu cevaplayan Koç ; "Namoğlu diyor ki , Trabzonspor bardağı taşıran son damlaydı. Şimdi buradan Trabzonspor maçlarında hata yapmayın mesajı da çıkabilir. Fenerbahçe'nin lobisi olmadığı hatta çok fazla efendi olduğumuz ve yumruğu masaya koymamız gerektiği söyleniyor. Son yaşadıklarımızdan sonra güvendiğimiz inandığımız insanlarla istişarelerde bulunduk. Buradan çıkan mesaj, Fenerbahçe'nin TFF'de lobisinin olmadığıdır. Federasyona ne kadar insan sokarsan o kadar hakkını koruyabilirsin , bu sistemin yozlaştığının belgesidir. "

Ali Koç, "Deniz Ateş Bitnel olayı da Trabzonspor maçına denk gelmişti , şimdi MHK başkanının istifası da Galatasaray-Trabzonspor derbisine geldi, bu konuda ne düşünüyorsunuz?" sorusuna ise ; Siz bana şimdi 2016'dan soruyorsunuz, o günden beri pek bir şey değişmedi. MHK başkanı değişmeliydi, değişti. MHK başkanının değişmesi mevcut sistemde fark yaratabilmesi mümkün değil. Sıkıntılar azalabilir fakat pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum" şeklinde cevap verdi.

"NAMOĞLU'NDAN, TRABZONSPOR'A SADAKA GİBİ ATAMA" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ