1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ali Özbak’ın Basın Toplantısı!
Ali Özbak’ın Basın Toplantısı!

Ali Özbak’ın Basın Toplantısı!

Yeni Tüzük Taslağıyla İlgili Olarak...

A+A-

Trabzonspor Divan Başkanı Ali Özbak, yeni hazırlanan tüzük taslağıyla ilgili bugün (cuma) bir basın toplantısı düzenledi.


Ziyabey’deki Divan Başkanlık Kurulu’nda düzenlenen basın toplantısında Özbak, şu açıklamayı yaptı: “26.0.5.2012 cumartesi günü saat 11:00’de Trabzonspor Futbol Akademisi’nde (Eski Federasyon Tesisleri) tüzüğün 49/a maddesi gereğince 29. Olağan Divan Genel Kurul Toplantısı’nı yapmayı planlamış bulunuyoruz.

Divan Başkanlık Kurulu’nun öncülüğünde yapılan çalışmalarla, 2008’deki tüzük taslağını biraz daha zenginleştirip, geliştirdiğimizi düşünmekteyiz. Ancak, bunun daha da geliştirilmesi için tüzüğün 48/e maddesi gereğince hazırlanan taslağın, 26 Mayıs’taki Divan Genel Kurul Toplantısı’nda da katılımcı divan üyelerinin, düşünce ve görüşlerini sunmalarını uygun görmüş bulunuyoruz.

Netice itibarıyla hem Divan ve hem de diğer katılımcı Trabzonsporlular’ın da katkısını sağlamayı önemsiyor, doğru olanın bu olduğunu düşünüyoruz.

Bu sürecin bugünden başlatarak, 15 Haziran’a kadar da sürdürmeyi planlamaktayız. Hazırlanan tüzük taslağı Trabzonspor resmi web sitesinde üyelerimizin bilgisine sunulmuştur.

Arzu eden her Trabzonspor ilgilisi tasarı metnini Divan Başkanlığı sekretaryasından mail olarak da temin edebilir. Sonrası elbette Yönetim Kurulumuzun sorumluluğunda olacaktır”