1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altınordu'nun 25 yıldızı olacak!
Altınordu'nun 25 yıldızı olacak!

Altınordu'nun 25 yıldızı olacak!

Altınordu Teknik Direktörü Eroğlu, "1-2 yıldızımız değil, 25 yıldızımız olacak" dedi.

A+A-

PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, "1-2 yıldızımız değil, 25 yıldızımız olacak" dedi.

Eroğlu, yaptığı açıklamada, ligde yabancı statüsünün değişmesiyle  herkesin yıldız oyuncu transfer ettiğini bildirdi.

Ancak kendilerinin "birlikte düşünüp, birlikte uygulayan" bir ekip  olduklarını kaydeden Eroğlu, "Bu nedenle bizim yeni sezonda 1-2 yıldızımız değil,  25 yıldızımız olacak. Geçen yıl başardıklarımızla çok iyi izler bıraktık, yeni  sezonda da devam edeceğiz" dedi.

Eroğlu, geçen yıl ilk 10 hedeflerini bu sezon ilk 6 olarak  belirlediklerini, fakat işlerinin daha zor olduğunu, rakiplerinin kendilerini  tanıdığını belirtti.

Dış transferde çıkış yapmak ve kişisel gelişimlerini sürdürmek isteyen  oyuncuları tercih ettiklerini kaydeden Eroğlu, şöyle konuştu:

"Bir-iki oyuncu daha transfer edeceğiz. Forvet hattında bir  eksikliğimiz var ancak acelemiz yok. 18 yaş altı takımımızdan gelen oyuncularımız  da takımımıza önemli katkılar sağlayacak. Üç sezondur uyguladığımız, birlikte  hücum edip, kalesini birlikte savunan bir oyun şablonumuz var. Yeni dönemde bunu  daha da iyi uygulamak zorundayız."