1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. 'Anlaştığımız isimler...'
'Anlaştığımız isimler...'

'Anlaştığımız isimler...'

İşte detaylar...

A+A-

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Egemen, bayram sonrası gidecek ve alınacak oyuncular konusunda gelişmelerin olabileceğini söyledi. Egemen, "Anlaştığımız isimler var. Bazı transferlerimizin isimlerinin basında yer alması nedeniyle fiyatlar yukarı çıktı ve olumsuz sonuçlandı, ama alternatifli bir listemiz var" dedi.

 

İç ve dış transferde çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Egemen, “Yeni sezonda kadroda düşünülmeyen oyuncularımıza teklifler var. Tabii bir oyuncuyu göndermek ve almak için çoklu aşamalar mevcut. Siz gelen teklifi değerlendireceksiniz, alacak olan takım kendi değerlendirmelerini yapacak ve oyuncu da söz konusu kulübe gitmek isteyecek. Bu aşamaların hepsinin bir araya gelmesi gerekiyor. Bu işler kolay değil. Yabancı oyuncularımıza da yurt dışından teklifler var. Bayram sonrasındaki haftada 2-3 oyuncu daha aramızdan ayrılabilir” dedi.

"TRANSFER GÖRÜŞMELERİ İÇİN BAŞKAN İTALYA'YA GİTTİ"

 

Dış transferde de çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Egemen, şunları söyledi:

 

"Bu yıl 2 büyük kupanın olması transferleri geciktirdi, ama bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Başkanımız da transfer görüşmeleri için İtalya’ya gitti ve oradan da Fransa'ya geçecek. Dış transferde yönetim kurulumuzun belirlediği rakama göre 6-7 takviye yapmayı planlıyoruz. Daha önce İbanez’i açıklamıştık. Transferde anlaştığımız isimler var. Bazı transferlerimizin isimlerinin basında yer alması nedeniyle fiyatlar yukarı çıktı ve olumsuz sonuçlandı. Ama alternatifli bir listemiz var ve çalışmalarımız da devam ediyor”

 

SAMORİN KAMPINDA DEV KAFİLE

 

Bu arada, Slovakya’nın Samorin kasabasında 1’inci etap kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’un kampında 21 futbolcu yer alırken, 20 kişiden oluşan teknik ve destek ekibi de futbolculara eşlik etmesi dikkat çekti. Kamp yapılan otelin sahasında çalışmalarını gerçekleştiren bordo mavililer antrenmanlarda neredeyse futbolcu sayısı kadar personel de yer alıyor. 21 kişilik futbolcu kadrosuyla Samorin’e gelen Trabzonspor’da kafiledeki kişi sayısı teknik ve destek ekiple birlikte 41 kişiyi aşıyor.