1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Anne dizisinin 30. yeni bölüm fragmanı
Anne dizisinin 30. yeni bölüm fragmanı

Anne dizisinin 30. yeni bölüm fragmanı

Heyecan dorukta...

A+A-

Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Cengiz tarafından kaçırılan Sinan ve Zeynep’in akıbetini merak eden izleyiciler, Anne’nin 30. bölüm fragmanıyla büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yeni fragmana Cengiz’in sözleri damga vurdu. Peki, Zeynep gerçekten öldü mü? İşte, Anne dizisinin 30. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Salı akşamlarının duygu yüklü sahneleriyle yüreklere dokunan dizisi Anne’nin bu akşam yayınlanacak 30. bölümünde çarpıcı gelişmeler var. Yeni bölümde Cengiz’in Zeynep ve Sinan’ı öldürme planı bir yere kadar kusursuz işleyecek. Ve sonunda öyle bir noktaya gelinecek ki birileri hayatından olacak… ama kim?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Sinan, Zeynep’i riske atmamak için Cengiz’in dediğini yapar. Kimseye haber vermeden Cengiz’in saklandığı depoya tek başına gider. Karşılaştığı manzara adeta aklını başından alır. Zeynep’i boynuna geçirilmiş bir iple taburenin üzerinde görür. O an düşünebildiği tek şey karısını ipten kurtarmaktır. Tam da Cengiz’in planladığı gibi Zeynep’e yöneldiğinde, kafasına aldığı darbeyle yığılır.

Cengiz yine yapacağını yapmış, Sinan’ı en zayıf yerinden yakalamıştır. Sinan kendine geldiğinde Zeynep’i yerde hareketsiz yatar halde görür. Zeynep ölüm kalım savaşı verirken, yanı başındaki Sinan’ın eli kolu bağlıdır. Sevdiğine öylece bakıp da yardım edememenin derin ızdırabını yaşar. Bu acı tablo bile Cengiz’in intikam ateşini söndürmeye yetmeyecektir. O depoda Zeynep’i, Sinan’ı ve hatta son olarak kendisini öldürüp her şeye son vermeyi kafasına koymuştur.

Zeynep’ten sonra Sinan’ın da kaçırılması herkesi seferber etti

Zeynep’in kaçırılmasının ardından Sinan’ın da ortadan kaybolması herkese Cengiz’i düşündürür fakat yerlerinin bulunması kolay görünmemektedir. Herkes onları bulmak için seferber olur. Şüphesiz bu süreçte en çok acı çekenler yine “anne” lerdir. Gönül ve Zeynep’le hala küs olan Cahide, perişan hale gelirler. Yüreklerinde taşıdıkları sıkıntı görünenden kat kat fazladır. Öyle ki sonunda biri bu yükü taşıyamaz hale gelir.

Şule kendini yapayalnız hissediyor

Şule, Cengiz’in her şeyden vazgeçip bütün gemileri yaktığını anlar. Kendini hayatta bir başına kalmış hisseder. Bu bütün dengesini sarsacak ve hesapsız davranışlarına neden olacaktır. Verdiği anlık kararlar sadece kendisinin değil etrafındaki herkesin hayatına dokunur. Yaşanan hayli üzücü olaylar şüphesiz Turna’yı da etkileyecektir. Bir yandan Şule’nin hezeyanları bir yandan Zeynep’in belki de ölümle sonuçlanacak olan kaçırılışı… Küçük kızı çok zor bir süreç bekler.