1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ANTALYA KAMPINA GÖTÜRÜLMEDİLER!
ANTALYA KAMPINA GÖTÜRÜLMEDİLER!

ANTALYA KAMPINA GÖTÜRÜLMEDİLER!

Trabzonspor'da 5 günlük izinin sona ermesinin ardından Antalya'da kamp için toplanıldı...

A+A-

Trabzonspor'da 5 günlük izinin sona ermesinin ardından Antalya'da kamp için toplanıldı. Daha önce kendilerinden kulüp bulması istenen Vittek, Marek Cech ve Barış Özbek kampa götürülmedi.

Trabzonspor, ikinci yarı hazırlıkları için bugün Antalya'da toplanıyor. Bordo-Mavili takımında teknik direktör Şenol Güneş'ten izin alan Henrique ve Alanzinho kampa üç gün geç katılacak.

Trabzonspor'da 5 günlük izin sona erdi. Bordo-mavililer ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da yapacağı kamp ile sürdürecek.

Antalya kampı kapsamında bir turnuvaya katılacak olan Trabzonspor, 7 Ocak'ta Werder Bremen ile karşılaşacak. Bordo mavililer 9 Ocak'ta yarı final ya da final maçına çıkacak.

Antalya kampına teknik direktör Şenol Güneş'ten özel izin alan Paolo Henrique ve Alanzinho 3 gün geç katılacak. Fildişi Sahilli oyuncular Bamba ve Zokora Afrika uluslar kupası nedeniyle kampa katılamayacak.

Daha önce kendilerinden kulüp bulması istenen Vittek, Marek Cech ve Barış Özbek teknik heyetin isteği doğrultusunda Antalya kampına götürülmezken bu 3 oyuncu Trabzon'da kalarak bir antrenör eşliğinde çalışmalarını sürdürecek.