1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ara transfer döneminde kimlerle görüşüldüğü açıklandı...
Ara transfer döneminde kimlerle görüşüldüğü açıklandı...

Ara transfer döneminde kimlerle görüşüldüğü açıklandı...

Trabzonspor kulübü, resmi internet sitesi aracılığıyla bir açıklamada bulundu. Açıklamada teknik direktörlük koltuğu için orataya atılan isimlerin doğru olmadığı, aynı iddiaların transfer döneminde birçok oyuncu içinde ortaya atıldığı belirtildi. Ayrıca a

A+A-

Trabzonspor kulübünün açıklaması şu şekilde;

"Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarımızın ayrılmasının ardından, yazılı ve görsel medyada bu görev için birçok isimle görüştüğümüze ilişkin haberler yapılmaktadır.

Camianın beklentisini başka yöne çeken ve taraftarımızı yanılgıya düşüren bu tip haberlere itibar edilmemelidir. Benzer haberler ara transfer döneminde de yapılmış ve sonrasında da, transfer görüşmelerinin gerçekliğine ilişkin bazı suçlamalarla karşı karşıya kalınmıştır.

Kulübümüz ara transfer döneminde 5 santrafor ile görüşmüştür. Bafetimbi Gomis, Demba ba, Oscar Cardozo, Papiss Cisse ve Mame Biram Diouf’la temasa geçtik. Bazılarının kulüpleri, bazılarının ise kendileri ile Trabzonspor’un geleceğini düşünerek maddi konularda anlaşamadık.

Teknik direktör konusunda da yine sayısız isim gündeme gelmektedir. Adı geçen isimlerle temasımız söz konusu değildir. Ancak bu konuya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Trabzonspor’u hedeflediği başarılara taşıyacak bir teknik adamla en kısa zamanda anlaşma sağlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.''

Kamuoyuna saygılarımızla."