1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ARACI MİTHAT !
ARACI MİTHAT !

ARACI MİTHAT !

ŞENER MİTHATSIZ ADIM ATMIYOR!

A+A-

 Trabzonspor’un  son olarak İngiltere Liginden  transfer ettiği  sol kanat oyuncusu Marek Cech ‘in transferinde yine Mithat halis  parmağına  rastlandı.


Trabzonspor’da  direk ya da aracı menajer yoluyla  altı  futbolcusu  bulunan  Mithat halis’in  aracılık yaptığı  son transferle  oyuncu  sayısı yediye  yükseldi. Halis’in direk menajeri olduğu  Ankaragücülü Sapara’nın  da her an takıma katılması bekleniyor. Hal böyle olunca oyuncu   sayısı 8’e yükselecek. 

Slovak oyuncumuz Marek Cech’in transferinde  İngiltere  ayağında  ünlü İtalyan teknik adam  Capello’nun  oğlunun  yer aldığı, Türkiye ayağında yani Trabzonspor’la   Capello’nun oğlunu buluşturan ve işi bitiren menajerin ise Mithat Halis olduğu  bilgisine ulaşıldı.

GÜNEŞ YALANI !

Öte  yandan Trabzonspor yöneticilerinin  son transfer Marek Cech isminde ısrarcı oluğu şeklinde ortaya attıkları  görüşün  kesinlikle gerçekleri yansıtmadığı,  Güneş’in  dün  özel bir aile dostuna ‘Bunlar beni çıldırtacak. Dayanacak  gücüm kalmadı’  ifadesini kullandığı  öğrenildi.