1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Araklı Hedefe Kilitlendi
Araklı Hedefe Kilitlendi

Araklı Hedefe Kilitlendi

Türkiye'nin en iyi 8 takımı arasına girme başarısını gösterdiler...

A+A-

Trabzon Araklı ilçesinde başarı serüveni bitmek bilmiyor. Türkiye genelin de yapılan liseler arası futbol turnuvasında, Saffet Çebi M.T.A.L Futbol Takımı son rakibi olan Bursa ekibini 1-0 mağlup ederek gruptan çıkan takım oldu.

 

Niğde’de yapılan Yarı Final Maçlarında 1. Olarak Türkiye'nin en iyi 8 takımı arasına girme başarısını gösteren Saffet Çebi M.T.A.L Futbol Takımı karşısına çıkan rakiplerini bir bir eleyerek 15-20 Nisan 2016'da Sakarya'da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacaklar. Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan, Belediye Başkanı Recep Çebi ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy öğrencileri antrenman yaparken ziyaret ettiler.

 

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi konuyla ilgili olarak; ”Öğrencilerimizin başarısı bizleri gerçekten sevindirdi. Gençlerimizin bu takım faaliyetlerde ön planda olmaları için Araklı Belediyesi olarak gereken tüm desteği sağlıyoruz. Bu tür faaliyetlerde başarı göstermeleri gerçekten gurur vericidir. İnşallah gençlerimiz final maçlarında da gereken başarıyı göstererek bizleri mutlu edeceklerdir.

 

Kıymetli gençlerimizi tebrik ediyor gelecek maçlarında memleketlerine güzel haberlerle dönmelerini temenni ediyorum. Ayrıca gençleri bu şekilde yetiştiren kıymetli ailelerine ve onları bu yolda eğiten değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.