1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Arka sokaklar son bölüm izle
Arka sokaklar son bölüm izle

Arka sokaklar son bölüm izle

Arka sokaklar son bölüm izle

A+A-

Arka Sokaklar son bölüm yine heyecan dorukta bir bölüme imza attı. Son bölümde Kazım'ı yakalama çalışmaları nefes kesti. Gözler, Arka Sokaklar yeni 419. bölüm fragmanı için çevrildi. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Arka Sokaklar yeni 419. bölüm fragmanı henüz  yayınlanmadı.

 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

 

Arka Sokaklar'ın son bölümünde Canan, arkadaşlarıyla yapacağı partiye götürmek için istediğini Rafet’den alır. Partide ise, beklenmeyen bir olay yaşanır ve Canan Rafet’i yanına çağırır. Tahsin'lerin tır şirketindeki kamera kayıtları incelenir, araştırmalar yapılır ve Rafet’in, Erdal’ı bayıltıp Şahin’i öldürdüğü anlaşılır. Rafet, yakalanır sorguya alınır.

 

Bu sırada Sami Kara’nın mahkeme günü gelip çatar. Sami, hapisten çıkacağına emindir. Mahkeme başlamadan Aylin, Sami Kara dosyasını tamamlayıp Rıza babaya yetiştirir. Rıza savcıya dosyayı sunar. Sami’nin son zamanlarda neler çevirdiğinin kanıtıdır bu dosya. Sami, mahkemede Rıza’yı görmenin şokundadır. Sami’nin beklediği gibi içeriden çıkamaz ve tutuklu kalmaya devam edecektir.

 

Ceyda, artık Ankara’ya dönecektir. Dönmeden önce doğum günü partisi için ekibi davet eder. Aylin’den özür dilemek istediğini söyler. Hakan, Aylin, Selin, Ali, Pınar doğum gününe giderler.

 

Süslü Kazım, bir kadın satıcısıdır ve Tanem isimli bir kadın ile beraber çalışır. Tanem, bir katil tarafından ensesinden iğne sokularak öldürülür. Hakan, ekip ile birlikte olay yerine gider. Adli tıptan gelen bilgilere göre önce morfinle bayıltılmış, daha sonra elle boğularak öldürülmüştür. Son üç ayda, aynı şekilde öldürülen iki hayat kadını daha vardır. Kazım, yakalanır; ancak, Rıza’nın planıyla serbest bırakılır. Selin, kılık değiştirerek otelci İdris sayesinde Kazım ile tanışacaktır.

 

Arka Sokaklar son bölümü Kanal D’nin resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz…