1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ARSİNSPOR KADERİNE TERKEDİLDİ!
ARSİNSPOR KADERİNE TERKEDİLDİ!

ARSİNSPOR KADERİNE TERKEDİLDİ!

Batan geminin güvertesinde kimse bulunmak istemiyor...

A+A-

Batan geminin güvertesinde kimse bulunmak istemiyor. Teknik direktör Fethi Türkoğlu’nun istifasının ardından ekibi ile birlikte Arsinspor’da görevi kabul eden Hamdi Zıvalıoğlu da ekibi ile birlikte istifa etti.

 

 MUCİZE BEKLENİYOR

 

12 yıldır profosyenel liglerde mücadele eden Arsinspor şu sıralar hayli zor durumda. Bütün Arsin spor camiasının ortak kararıyla Arsinli iş adamı Yaşar Küçük’e teslim edilen Sarı Siyahlı ekibin artık ligde kalması rakiplerine kaldı. Bir mucize de olsa bekleyişin sürdüğü camiada gemiyi ilk terk eden teknik heyet oldu. Takımı ligde tutabileceğini iddia eden teknik direktör Hamdi Zıvalıoğlu ekibi ile birlikte istifa etti.

 

BAŞARAN’A TESLİM EDİLDİ

 

Bu beklenmeyen gelişmenin ardından Arsinspor yönetimi alt yapının başında bulunan Ahmet Başaran’ı sezon sonuna kadar takımı çalıştırması için görevlendirmesi bekleniyor. Öte yandan başkan Yaşar Küçük yönetiminin lig lideri Erzurumspor oynanan maç için futbolculara 100 bin lira prim vaat ettiği bilgisi Arsin spor camiasında çeşitli tartışmalara neden oldu. Küme hattındaki kendi rakiplerini üstelik kendi sahalarında yenemeyen Arsinspor’un, lig lideri Erzurumspor’u deplasmanda yenmesinin imkansız olduğunu belirten aynı spor gönüldaşları şunları söylediler:

 

NE KÜÇÜK KONUŞUYOR NE DE YÖNETİCİLER

 

“Ligin ikinci yanışının hemen başında üçte üç yaptıkları için transfer yapmayan yönetim 2- 3 bin liranın hesabını da yaparak takımı güçsüz bıraktılar. Van’dan stoper aldılar, Gökhan  Yazıcı ve iki kişi daha aldılar. Sonra bu dört oyuncuyu kovdular. Yani ne transfer yapmayı becerebildiler ne de oynatmayı. Bu işi bilgi ve deneyim işi, şeklinde konuştular.