1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Arsinspor’da Yönetim Karar Verdi!
Arsinspor’da Yönetim Karar Verdi!

Arsinspor’da Yönetim Karar Verdi!

TFF 3.Lig 1. Grupta mücadele eden Arsinspor’da son haftalarda...

A+A-

TFF 3.Lig 1. Grupta mücadele eden Arsinspor’da son haftalarda kaybettiği puanlarla tehlike bölgesinin içine de kendini buldu. Galibiyet hasretine bir türlü son veremeyen sarı siyahlı ekip bu hasreti Kırıkhan maçıyla son vermek istiyor.

Yönetim kurulu bu yenilgilerin son bulması ve Takımın daha verimli hale gelmesi için yönetim kurulu toplantısında birleşti ve bazı kararlar alındı. Bu kararlardan en önemlisi ise kadrodan süresiz bir şekilde uzaklaştırılan futbolcular oldu..

coşkunşahin

Arsinspor başkan yardımcısı Coşkun Şahin son haftalarda oynadığımız futbolun karşılığını alamadıklarını belirterek artık sonuçlar olarak kötü gidişimize dur demek istiyoruz, dedi.

Şahin Cumartesi günü oynayacakları Kırıkhanspor maçının kendileri açısından çok önemli olduğunu teknik kadro ve futbolcularımızın bunun bilincinde olduklarını söyledi. Kırıkhan takımınında ligde alt sıralardan kurtulmak için mücadele ettiğini ancak bu maçı mutlak kazanmak zorundayız. Zira son haftalara yaklaştıklarını ligde üst sıralarda yer almak istiyoruz, dedi.

Arsinspor’da sakat ve cezalı futbolcu bulunmamakta. Arsinspor da yönetim kurulu kararıyla Fatih, Cemre, Caner ve Eren süresiz kadro dışı bırakıldılar…