1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Artık ezan sesi duymak istiyorum
Artık ezan sesi duymak istiyorum

Artık ezan sesi duymak istiyorum

Trabzonspor'un Spartak Moskova'dan transfer ettiği Majeed Waris'in müslüman bir ülkede oynamak istediği için Trabzon'u tercih ettiği öğrenildi

A+A-

WARİS: ARTIK EZAN SESİ DUYMAK İSTİYORUM

Trabzonspor'un Spartak Moskova'dan transfer ettiği Majeed Waris için Fransa'nın Lyon kulübünün 6 milyon 500 bin Euro teklif ettiği ancak futbolcunun, "Müslüman'ım. Müslüman bir ülkede oynamak ve artık ezan sesi duymak istiyorum" diyerek Trabzon'u tercih ettiği öğrenildi. Trabzon'a gelmeden önce şehir hakkında bilgiler alan Ganalı futbolcunun, kulüp içerisinde de mescid yapımının devam ettiğini öğrenince daha da mutlu olduğu belirtildi.

MUSTAFA YUMLU: FORMA SAVAŞINA HAZIRIM

Trabzonspor'un tecrübeli savunma oyuncusu Mustafa Yumlu, yapılan stoper takviyelerinin takıma güç kattığını söyledi. Yumlu, forma savaşına hazır olduğunu belirterek, "Çok kaliteli bir takım olduk ve bu kadroda hak eden forma giyecek. Bende formamı kimseye bırakmak niyetinde değilim. Daha çok çalışıp hem takımımın başarısına katkı yapmak, hem de hak ettiğim noktalarda olmak istiyorum" dedi.

HALİLHODZİC, CEZAYİR MİLLİ TAKIMINA BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU

Trabzonspor'a gelmeden önce Cezayir Milli Takımı'yla Dünya Kupası'nda başarılı bir performans sergileyen teknik direktör Vahid Halilhodzic, eski takımına Afrika Uluslar Kupası'nda başarı dileklerinde bulundu. Boşnak teknik adam, Cezayir Milli Takımı'yla güzel günler geçirdiklerini belirterek, "Bundan sonra Cezayir Futbol takımının daim taraftarı olacağız. Umarım başarılı sonuçlarına devam ederler" dedi.