1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ASLA PES ETMEK YOK!
ASLA PES ETMEK YOK!

ASLA PES ETMEK YOK!

Bu durumlar bizi pes ettirmeyecek...

A+A-

Trabzonspor Teknik adamı Tolunay Kafkas, alınan sonuçların Trabzonspor'a yakışmadığını, puan durumu olarak da istenilen sırada olmadığını söyleyerek "Bu durumlar bizi pes ettirmeyecek, bildiğimiz doğruları hayata geçirip takımı en iyi seviyeye taşıyacağız" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas Trabzonspor Medya Merkezi aracılığıyla yaptığı açıklamada Trabzonspor'un

tarihine ve misyonuna yakışmayacak sonuçlar aldığını ve puan sıralamasında istenmeyen bir yerde bulunduğunun altını çizerek, "Bu durum bizi asla pes ettirmeyecek. Kararlılığımızdan taviz vermeyeceğiz ve bildiğimiz doğruları hayata geçirerek takımımızı içinde bulunduğu durumdan daha yukarılara taşımaya çalışacağız" dedi.

Taraftarların içinde bulunulan durumla ilgili üzüntüleriyle tepkilerini son derece doğal ve normal karşıladığını ifade eden Kafkas şunları söyledi: "Böylesi durumlarda asıl tehlikeli olan tepkisizliktir. Taraftarlarımız tarihi geçmişini çok iyi bildikleri kulüplerinin ve takımlarının puan sıralamasındaki yerini hazmedemiyorlar, buna reaksiyon gösteriyorlar. Trabzonspor için asıl tehlikeli olan elbette medeni ölçüler içerisinde kalması şartıyla bu tepkisel sürecin yaşanmamasıdır"

Bursaspor karşılaşmasında sahadaki sonuç kadar maç sonunda yaşanan görüntülerin de kendisini üzdüğünü dile getiren Tolunay Kafkas, Colman ve Mustafa arasındaki tartışmayla ilgili olarak da, "Hata yapan gereken cezayı mutlaka görecektir" ifadeleri kullandı.