1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Aydınlar F.Bahçe'ye başkan olursa...
'Aydınlar F.Bahçe'ye başkan olursa...

'Aydınlar F.Bahçe'ye başkan olursa...

Şener, Aydınların İstifasının Ardından Yaşananları Değerlendirdi...

A+A-

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ın istifasına üzüldüğünü, ancak Fenerbahçe'ye başkan olursa da şaşırmayacağını söyledi.Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ın istifası sonrası yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

Bugün'ün haberine göre, Aydınlar'ın istifasına üzüldüğünü belirten Şener, "İsterdim ki bizi arayıp gerekçelerini paylaşsın. Demek ki buna gerek duymadı. Zaten basından takip ettiğim kadarıyla bir atlama yapmış. Galiba TFF'ye yolllanan belgeden haberi varmış. O zaman her şey fos çıktı" ifadelerini kullandı.

Aydınlar'ın Fenerbahçe'ye başkan olmak için istifa ettiği yönündeki iddialar ile ilgilenmediğini belirten Şener, "Fenerbahçe'nin içişlerine karışmak haddime değil. Aydınlar bir kulüp üyesi. Fenerbahçe başkanı olursa şaşırmam. Bir gün önce onu ikna etmiştik, ancak sonra istifa etti. Artık hiçbir şeye şaşırmam" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin TFF'ye dava açmasının kendilerini etkilemeyeceğini söyleyen Şener, "Şampiyonlar Ligi gelirlerinin el değiştirmesi diye bir şey olamaz. Kazandığım parayı niye vereyim. Git dediler gittik, oyna dediler oynadık, kazan dediler kazandık. Başarılı bir şekilde ülkeyi temsil ettik. Yolumuza da UEFA Avrupa Ligi'nde devam ediyoruz. Bu işler çocuk oyuncağı değil" dedi.