1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ayrılmasını Başkan İstemiş!
Ayrılmasını Başkan İstemiş!

Ayrılmasını Başkan İstemiş!

İşte o açıklamalar

A+A-

Trabzonhaber.com.tr (Özel)

 Trabzonspor’un sezon başında kadrosuna kattığı ve sürekli sorun çıkaran oyuncusu olan M’bia Çin’in Fortune FC takımı ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. M’bia, trabzonhaber.com.tr'ye konuşarak Trabzon’a gelmekten ve Trabzonspor’da oynadığı için mutlu olduğunu söyleyeyerek “Trabzon benim evim” dedi. Trabzonspor’dan ayrılış sürecini de anlatan M’bia,

“Trabzon’u çok sevdim. Ama kulüp için fedakarlık da yapmak zorundaydım. Yönetimimiz  kulüp içi dengeleri oluşturmak adına ayrılmamı istedi. Bizzat başkanın isteği oldu benden bu konuda. Önce şaşırdım. Fakat sonra bunu anlayışla karşıladım. Trabzonspor’a para kazandırarak ayrıldım. Trabzonspor’un dengeleri düzelmesi için Trabzonspor’dan ayrıldım. Trabzonspor taraftarlarına bana desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onları asla unutmayacağım. Bize her yer Trabzon” dedi. 

Kamerunlu oyuncu kendisinin sorun çıkardığı şeklindeki sorumuza ise; 'Asla!Kimseyle sorun yaşamadım. Sadece paramı alamadığım dönemler yönetimden paramı istedim. Tüm takım arkadaşlarımla iyiydim. Bu haberleri kim neden yaptırdı bilemiyorum' dedi.