1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ayşe Hatun Önal'dan iddialı sözler
Ayşe Hatun Önal'dan iddialı sözler

Ayşe Hatun Önal'dan iddialı sözler

Hürrem burcundanım. Yani istedikleri kadar entrika çevirsinler. Bunlar da entrika mı der geçerim...

A+A-

Yeni albümü 'Selam Dengesiz' ile Yasemin Şefik’in Best Fm’deki programına konuk olan Ayşe Hatun Önal ilginç açıklamalarda bulundu. Şarkıları son yılların en iyi pop müzik çalışmaları arasında farkını gösteren sanatçı, farklı kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yasemin Şefik’in “Gerçekten dengesiz misin?” sorusu üzerine Ayşe Hatun Önal; “Bir günde dört mevsimim. Sabahımla akşamım aynı değil. Adanalıyım öyle uyanırsam kaç! Ama en çok Aslana Akrep olarak bana yapılanı asla unutmam. Bak, ben Hürrem burcundanım. Yani istedikleri kadar entrika çevirsinler. Bunlar da entrika mı der geçerim...” dedi. 

 

MEMLEKETİN TEK COOLSTAR’I AYŞE HATUN

 

Sosyal medya üzerinden kendisi için coolstar yakıştırmalarını ise Ayşe Hatun Önal şöyle yorumluyor; “Coolstar diyorlar evet... E çok cool yok, doğru tanım.”

 

KLİBİ HERKESTEN HABERSİZ ÇEKTİRDİM

 

Albümüyle ilgili heyecanını canlı yayında anlatırken bir de sırrını paylaşan Ayşe Hatun Önal; “Albüm bitti. Ama öyle bir anda bitmedi. Çok uzun sürdü. Klip çekimi için Los Angels’a gittim. Ne yapımcım ne menajerim kimse bilmiyor. Sonra Haluk’u arayıp (menajeri), yapımcımız Şemsettin Bey’e iletmesini haber verdim. Param biterse göndersinler çünkü klip çekiyorum.” diye kahkahalarla anlattı.