1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aziz Yıldırım: Biz Ekici'ye talip olmadık!
Aziz Yıldırım: Biz Ekici'ye talip olmadık!

Aziz Yıldırım: Biz Ekici'ye talip olmadık!

Aziz Yıldırım: Biz Ekici'ye talip olmadık!

A+A-

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Adanaspor ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşma sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

 

Yıldırım, Mehmet Ekici'nin transferi ile ilgili sorulan bir soru üzerine "Biz Trabzon'a takasta olmuyorsa parayla yapalım 2 milyon Euro bonservis verelim dedik. Onlar kabul etmedi." dedi.

 

Aziz Yıldırım, "Biz Mehmet Ekici'ye talip olmadık. Mehmet, G.Saray'la görüşmeler yapıyormuş. Sonra Trabzon kanadından bize önerildi. Biz de 'tamam' dedik. İki ay önce bizden Aatıf ve Fernandao'yu istediler. Sonra takas gündeme geldi. Aatif+500 bin euro veriyorduk. Aatif'a sorduk, dedi ki gitmek istemiyorum. Hocaya da sorduk, o zaman gönderin gelsin dedi. Biz Trabzon'a takasta olmuyorsa parayla yapalım 2 milyon Euro bonservis verelim dedik. Onlar kabul etmedi. Sezon sonunda (Mehmet Ekici) bize gelmek istiyorsa, oturup konuşuyor. Tercihinin Fenerbahçe olduğunu da çocuk ifade ediyor. Beşiktaş sanıyor ki, Eto'o konusuna biz girdik. Ben hocaya sordurdum, düşüncesi varsa biz de girelim dedim, hayır dedi. Ben Antalyaspor Başkanı ile zerre konuşmadım. Ben kendisini tanımam zaten, babasını tanırım. Kötü oynarız, yeniliriz. Önemli değil, ne yapalım. Hesabı varsa, biz veririz" şeklinde konuştu.