1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Aziz Yıldırım'dan Cübbeli Hoca Açıklaması!
Aziz Yıldırım'dan Cübbeli Hoca Açıklaması!

Aziz Yıldırım'dan Cübbeli Hoca Açıklaması!

"Aynı Ceza Evinde Kalıyoruz Ancak"...

A+A-

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, avukatları aracılığıyla açıklama yaptı.

 


"Futbolda şike" iddialarına yönelik davada tutuklu yargılanan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada, medyada kendisiyle ilgili yer alan bazı haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

 

Yıldırım'ın, Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yer alan açıklaması şu şekilde:

 

"Avukatlarım tarafından bana aktarılan bilgilere göre bugün bazı basın yayın organlarında benim kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile bazı sohbetler ve espriler yaptığıma dair haberler yer almaktadır. Cübbeli Ahmet Hoca da Metris cezaevinde kalmaktadır ve kendisi de sağlık sorunları nedeniyle revirdedir, ancak kendisi ile farklı yerlerde kalıyoruz ve dolayısıyla basında bahsedilen görüşmeler ve diyalogların hiçbiri doğru değildir.

 

Bununla birlikte benim Metris Cezaevi'nde yetkiliere ve bazı çalışanlara Galatasaray maçı bileti verdiğim şeklinde bazı iddialar da yine bazı gazeteler ve internet siteleri tarafından yazılmaktadır. Bu haberleri de hayretle karşılıyor ve yapanları kınıyorum. Söz konusu haberlerin hiçbir doğruluk payı yoktur ve beni de Metris yönetici ve personelini de zor durumda bırakmak adına yapılmış çirkin haberlerdir."