1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. “Babam Şarkılarımı Sevmiyor“
“Babam Şarkılarımı Sevmiyor“

“Babam Şarkılarımı Sevmiyor“

Can Bonomo ilginç itiraflarda bulundu...

A+A-

 Eurovision temsilcimiz Can Bonomo, ALL Men dergisine ilginç itiraflarda bulundu: Babam aslında Eurovision'a seçilene kadar benim şarkılarımı beğenmiyordu. Eğreti buluyormuş. Şimdi şimdi dinlemeye başladı. Çünkü o, sadece Türk sanat müziği dinler. EUROVISION TURU DEVAM EDİYOR 

Bu yıl Bakü'de düzenlenecek 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil edecek Can Bonomo, 4 Nisan'da Ljubljana'daydı. 

Genç müzisyen Can Bonomo'nun 57. Eurovision Şarkı Yarışması için gerçekleştirmekte olduğu tanıtım turunun üçüncü durağı, Slovenya oldu. Zagreb ve Podgorica ziyaretlerinden sonra Ljubljana'ya gelen Bonomo, Slovenya Devlet Televizyonu'nda yayınlanan sabah programına konuk oldu. Can Bonomo, şehri biraz gezdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği'ne geçerek Büyükelçi Derya Kanbay ile bir araya geldi. 

Can Bonomo'nun promosyon turunun birinci ayağı, Slovenya ziyaretiyle son bulurken genç müzisyen, 4 Nisan günü akşam saatlerinde İstanbul'a döndü. 

Bonomo, bundan önce de Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'deydi. Hırvatlar tarafından sıcaklıkla karşılanan sanatçı, burada Türkiye'nin Zagreb Büyükelçisi Burak Özügergin ve Türkiye - Hırvatistan Dostluk Derneği Başkan Yardımcısı Jasmina Jasaragic ile görüştü.