1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bahçelievler'deki dehşet evi! Korkunç detayı abla anlattı
Bahçelievler'deki dehşet evi! Korkunç detayı abla anlattı

Bahçelievler'deki dehşet evi! Korkunç detayı abla anlattı

Dün Türkiye'nin gündemini sarsan İstanbul Bahçelievler’deki dehşet evinin soruşturmasında 2 ay önceki bir cinayetin izlerine rastlandı.

A+A-

Bahçelievler'deki dehşet evi! Korkunç detayı abla anlattı

Dün Türkiye'nin gündemini sarsan İstanbul Bahçelievler’deki dehşet evinin soruşturmasında 2 ay önceki bir cinayetin izlerine rastlandı. Can cekişerek yaşamını yitiren 14 yaşındaki Fatma Ç.’nin tutuklu ablası Büşra Ç. "Bu evde bulunan silahlardan birisiyle 2 ay önce bir cinayet işlendi" dedi.

Sözcü'den Şeyma Ulusoy'un haberine göre; İstanbul Bahçelievler'deki dehşet evinde ölen Fatma Ç.'nin ablası Büşra Ç.’nin iddiasına göre evde bulunan bir başka silahla daha önce de bir cinayet işlendi.


'POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRMÜŞLER'

Kardeşinin ölümüne neden olmak suçlamasıyla tutuklanan abla Büşra Ç. savcılık ifadesinde olayı şöyle anlattı:

“Burak A.'nın hasımları olduğu için yanında silah taşıyordu. Bildiğim kadarıyla hasım olmasının sebebi
ise 2 ay önce öldürülen İlham Bozkurt isimli kişiyle ilgiliydi. Bunları bana Y.E., B.A. ve E.T. anlattı. Anlattıklarına göre Harun ve Kahraman K. isimli şahıslar İlham'ı evde bulunan pompalı tüfekle öldürmüşler. Bana anlattıklarına göre bu cinayeti Kahraman ve Harun isimli şahıslar gerçekleştirmiş. Y.E., B.A. ve E.T. söylediklerine göre silahı onlara öldürmeleri için verdikten sonra geri aldılar. Bu silahlar ve uyuşturucudan kazandıkları paralar ile ailelerin geçimlerini sağlıyorlardı.”

İlham Bozkurt'un ölümüne ilişkin soruşturmada Kahraman K.'nin tutuklandığı Harun K.'nin ise hâlâ yakalanamadığı ve cinayette kullanılan silah ise henüz bulunamadığı ortaya çıktı.