1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Bakın Trabzonspor'u neden tercih etmemiş!
Bakın Trabzonspor'u neden tercih etmemiş!

Bakın Trabzonspor'u neden tercih etmemiş!

İşte detaylar...

A+A-

Başakşehir ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Eren Albayrak Trabzonspor'u neden tercih etmediğini açıkladı. Eren, "Sürekli oynamak istiyorum" dedi.

Kulüp ismi vermeden kendisiyle ilgilenen takımlar olduğunu kaydeden Eren, “Kendi açımdan çok zor ve doğru bir karar verdim. Burada hocam ve başkanımın ilgisi çok önemliydi. Çok ilgi gösterdiler. Görüştük sürekli. Daha önce tesisleri de gezdik. Burada heyecanlı bir şekilde geldim. Bana anlatılan kulüple alakalı projeler benim için çok önemliydi. Kulübün son dönemdeki başarısı önemliydi. Benim ve kulübün yüksek hedefleri olduğu için burayı tercih ettim. Güzel şeyler başaracağız ve inşallah büyük hedeflere doğru ilerleyeceğiz" dedi. 

"REKABET BENİM İÇİN HER ZAMAN GÜZEL BİR ŞEY" 

Medipol Başakşehir'de Alpaslan ve Ferhat ile rekabet yaşayacağının hatırlatılması üzerine açıklamalarda bulunan Albayrak, "Rekabet olması benim için her zaman güzel bir şey. Performansımı yukarıda tutmak anlamında güzel olacak bir durum. Alpaslan kötü bir sakatlık yaşadı ve inşallah en yakın zamanda iyileşir. Ferhat ile Trabzonspor'da beraber oynamıştım. Onlar arkadaşlarım. Tatlı bir rekabet olacağı için benim performansımı daha da yukarı taşıyacaktır" şeklinde konuştu. 

"İLGİLENEN TAKIMLAR OLDU AMA BEN BURADAYIM" 

Transfer sezonu öncesi adının birçok kulüpte geçtiğinin sorulması üzerine Albayrak şu ifadeleri kullandı: "Bazı kulüplerin ilgisi oldu. Takım ismini vermemem gerekiyor. Doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Çünkü kendi yapıma ve kendi futbol anlayışıma göre bura daha uygundu. Sürekli oynamak isteyen bir insanım. O sebeple buraya geldim. İlgilenen takımlar oldu ama ben buradayım."