1. HABERLER

  2. SPOR

  3. "Bana göre Ediz'in pozisyonu penaltı değildi"
"Bana göre Ediz'in pozisyonu penaltı değildi"

"Bana göre Ediz'in pozisyonu penaltı değildi"

Sadri Şener Gazetecilerin sorularını yanıtladı...

A+A-


Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi maçlarının daha elverişli bir statta oynanması konusunda destek istemek amacıyla Başbakan Erdoğan'dan randevu talep ettiklerini belirten Sadri Şener, "Stadın yapılmaması halinde Şampiyonlar Ligi maçlarını mecburen İstanbul'da oynamak zorunda kalacağız. Ancak Trabzon halkını geride bırakamayacağımız için stadı en kısa zamanda yetiştirmeye çalışacağız. Kulübümüzün bulunduğu yer havaalanı geliştirme sahası içine katıldığı için oradan çıkmamız gerekecek. Stat projesinde kulübün idari yapılarının stadın altına konulabilmesini talep ettik. Buradan da mutlu bir şekilde ayrılıyoruz. Alternatif stat bildirmek zorundayız. Geçen sene Bursaspor'un da yaptığı gibi Olimpiyat Stadı'nı bildireceğiz, ama stadı yetiştiririz diye umuyorum" ifadelerini kullandı.


"FENERBAHÇE'NİN KAYBETMESİNİ BEKLEYECEĞİZ"


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sahada en iyi performansı sergileyen takımının şampiyon olmasını istediğini söyleyen Şener, "Görüşmede 4 maç kaldığını hatırlattı. Biz de iyi oynuyoruz, herhalde bizi kastetti. Kalan 4 maçın ne getireceği belli olmaz. Dün gördük, 3-1 bitebilecek bir maç, 5-3 bitti. Şimdi Fenerbahçe'nin kaybetmesini bekleyeceğiz" şeklinde konuştu.


"BANA GÖRE EDİZ'İN POZİSYONU PENALTI DEĞİLDİ"


Son olarak Bucaspor ile Fenerbahçe maçında topun ceza sahası içerisinde Ediz'in koluna çarpması sonucu verilen penaltı pozisyonuna değinen kulüp başkanı Şener, "Penaltı, penaltı değildi. Adam kolunu kesip atacak değil ya" açıklamalarında bulundu