1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Barış Özbek yakalandı!
Barış Özbek yakalandı!

Barış Özbek yakalandı!

Özbek'ten iddialara yanıt...

A+A-
Almanya'da olması gerekirken Yunanistan'da taraftara yakalandı; 'acil' koduyla Türkiye'ye davet edildi

Kulübe rapor etti

Oyuncumuz Barış Özbek son günlerde medyada hakkında çıkan haberler nedeniyle bir açıklama yaptı.


Barış açıklamasında ameliyat sonrası tüm çalışma sürecinin planlandığı gibi devam ettiğini vurgulayarak şunları söyledi: “Son günlerde medyada hakkımda Yunanistan’a tatile gittiğim yönünde haberler yer almaktadır. Söz konusu haberlerde verilmeye çalışılan mesaj, sakatlığımla ilgili rehabilitasyon sürecini aksattığım doğrultusundadır ki bunun gerçekle ilgisi yoktur. Tamamen doktor kontrolünde devam eden çalışmalarımı Almanya’daki bir rehabilitasyon merkezinde sürdürmekteyim. Sadece bir hafta sonu doktorumun verdiği izin sebebiyle kendisinin de onayıyla evlenme kararı aldığım nişanlımla birlikte Yunanistan’ın Kos adasına gittim. Dönüşte de planlandığı gibi çalışmalarıma kaldığım yerden başladım. En büyük amacım imkanların elverdiği en kısa sürede sahalara dönmek ve takımıma katkıda bulunmaktır. Bu amaçla antrenmanlarımı yoğun biçimde sürdürüyorum. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Taraftarlarımızdan da ricam farklı amaç güden haberlere itibar etmemeleridir”


Tatilde geçirdiği kaza nedeniyle sezonu açmadan kapatan Barış Özbek, Yunanistan'da kaçamak yaparken bordo-mavili bir taraftara yakalanınca Trabzon'a çağırıldı. Kendisine verilen program ile Almanya'nın yolunu tutan ve burada programı uygulaması gereken yıldız oyuncu, vaktinin bir kısmını sevgilisi ile tatil yapmaya ayırınca başına iş aldı. 'Hafiye' taraftarın raporu üzerine Barış'tan en kısa sürede Türkiye'ye dönmesi istendi.

Teşekkür maili gitti

Kaçamağın kulübe resimli olarak gönderilmesinin ardından harekete geçen yönetim, futbolcudan çalışmalarını Trabzon'da sürdürmesini istedi. Yöneticilerin kendisi ile irtibata geçmesi üzerine şok yaşadığı öğrenilen Barış'ın kısa süre içinde Türkiye'de olacağı dile getirildi. Bu arada daha önce Dubai ve Bodrum'da da sevgilisi ile tatil yapan Barış'ın Yunanistan'da olduğunu bildiren 'muhbir' taraftara teşekkür maili gönderildi.


RESMİ SİTEDEN AÇIKLAMA