1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başa bela oldu...!
Başa bela oldu...!

Başa bela oldu...!

Trabzonspor’un pilot takımı 1461’de tam anlamıyla Bizans oyunları oynanıyor.

A+A-
Kurulduğundan bu yana Trabzonspor yönetiminin adeta püsküllü belası haline gelen 1461’de şu ana kadar yönetim değişikliği sayısı 4’ü buldu.
Yönetimde istikrarsızlığın yanı sıra takımın teknik kadrosunu oluşturmadaki yığınla sorunların ardından bir de saha başarısızlıkları 1461’i çekilmez hale getirdi.
Trabzon amatör camiasında “Havadan para kapısı” olarak görülen 1461’de teknik adam olmak ya da yönetici olarak görev almak için yeteneklerinden başka özelliklerinle ön plana çıkman gerekiyor.
1461’de şimdide ilginç bir gelişme yaşanıyor.


Başkan Metin Öke’nin işine son vermeye(!) karar veren yönetim Suat Şen’i başkan olarak atadı. Ancak, bu atama(!) dernekler yasasının ilgili maddesi ile çelişti. Çünkü Şen 1461’e üye değildi. Üyesi olmadığı bir kulübe başkan olması da mümkün değildi.
Bu durum üzerine asıl skandal da ortaya çıktı.
Trabzonspor yönetimi Şen’in bu durumunu biliyordu, 1461’in yönetimine Şen’i üye yapmasını istedi. Metin Öke başkanlığındak 1461 yönetimi ise Suat Şen’i üye yapmadı. Ancak genel kuruldan sonra olur dedi.
Sadri Şener’in kapatalım dediği ara pilot tokam 1461 Trabzonspor için tam bir sorun.
1461 kendi içinde de sorun.
Üstelik bu ara takım yüzünden Trabzonspor’un bölge takımları ile manevi dostluğu bozuldu. Pazar, Of, Sebat ve Erzurum ile Giresunspor artık Trabzonspor’un 1461 pilot takımı nedene ile manevi ağabeyliğini kabul bile etmiyor. Erzurumspor ise 1461 dolaysıyla Trabzonspor yüzünden küme düştüğüne inanıyor…