1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Başarıya aç bir teknik adam!
Başarıya aç bir teknik adam!

Başarıya aç bir teknik adam!

Teknik sorumlu Hami Mandıralı 10 yıl aradan sonra döndüğü eski kulübünde kalıcı olmak istediğini her fırsatta dile getiyor.

A+A-

Takımın geçmişine ismini yazdırmış Teknik adamlar gibi o da isminin bu isimler arasında anılmasını istiyor. Başarıya aç olduğunu dile getiren Teknik sorumlu Mandıralı "Bunu bir tek benim istemem elbette yeterli değil. Sizi yönetenlerin de bunu istemesi lazım. Alacağımız sonuçlar bizim yerimizi belli edecek. İştahlıyız, arzuluyuz ve hırslıyız" diye konuştu.

Taraftarların kendisine müthiş destek verdiğini de kaydeden Mandıralı, "Başarılı olmamı istiyorlar. Benim için 'Uzun süreli kontrat yapılmalı' diyen Ünal hocaya (Karaman) da teşekkür ediyorum. Herkes onun gibi açık olmalı" dedi.

YARDIMCI AKTiF OLMALI

Takımda ağabeylik yaptığını vurgulayan Mandıralı, "Futbolda sevgi, saygı ve güven olmayınca başarının gelmeyeceğini bilen bir grubuz. Bunu yaymaya ve adaletli olmaya çalışıyoruz" ifadesini kullandı. G.Birliği maçını da değerlendiren Mandıralı, "Onlar son 3 maçını kazandı. Biz çok iyi oynamamıza rağmen berabere kaldık. Klasik olacak ama kazanmamız gereken bir maç. Bu gücümüz var. Bunu Avrupa hedefimiz için mutlaka skora yansıtmalıyız" yorumunu yaptı. Mandıralı, yardımcı hakemlerden daha fazla sorumluluk almalarını da istedi.